اینجا چرا coronavirus موارد در حال افزایش در سراسر نیمی از کشور در حال حاضر

  • یک coronavirus موج دوم جریان در سراسر کشور در حال حاضر ؟ به نظر می رسد با توجه به افزایش تعداد موارد جدید در برخی از کشورها.
  • که با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل آن یافت ترسناک افزایش موارد در حدود نیمی از ایالات آمریکا هدایت می شود توسط تعدادی از عوامل مختلف است.
  • این عوامل عبارتند از: گسترش آزمایش و همچنین به عنوان یک بلند کردن اجسام از مستند اقدامات است.

اگر شما مانند من هستید و مشتاق به دیدن آنجا ماندند که ممکن است مربوط به کروناویروس پس از زندگی با این چیزی که برای چند ماه در حال حاضر از دیدن تیتر این نوید ورود موج دوم ویروس است که قطعا این نوع از چیزی است که باعث می شود شما عصبی است. “هوستون در ” پرتگاه فاجعه’ با ویروس موارد كردن” بلومبرگ اعلام کرد در روزهای اخیر پیش از این احتمال که این شهر در واقع ممکن است که به reimpose مستند اقدامات به این دلیل که بحران وجود دارد و رسیدن به یک سطح خطرناک دوباره.

و ما شاهد این نه فقط وجود دارد. فرماندار کارولینای شمالی است در رکورد عنوان کرد و گفت: یک چشم انداز مثبت در مورد او تجدید نظر دولت فعلی بازگشایی مسیر. بیمارستان در آریزونا در حال نیروبخش برای موج جدیدی از موارد. در واقع پزشکان فکر می کنم این بحران در حال رفتن به معطل شدن طولانی به اندازه کافی است که ما نیاز به نگه داشتن پوشیدن coronavirus ماسک برای یک سال دیگر. در حال حاضر, در ضمن می آید تجزیه و تحلیل جدید از آسوشیتد پرس نشان می دهد که آن را دوست دارم یا نه coronavirus انجام شده است نه با ما — و در واقع این موارد در حال افزایش در سراسر نیمی از کشور به ایالات و شهرستانها بازگشایی شده است.

آنچه باعث می شود آن را پیچیده برای دریافت یک دسته در دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد و به همین دلیل این واقعیت است که این ویروس در ادامه به گسترش و همه گیر است که در ادامه به بدتر برای تعدادی از دلایل مختلف. افزایش آزمایش که نشان می دهد جدید موارد نقش به عنوان نشانی از بلند کردن اجسام از مستند محدودیت.

“این یک فاجعه است که اسپرد” دکتر جی باتلر که دسته coronavirus پاسخ در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: AP. “آن را مانند وجود دارد کل قاره لرزه ای shift و هر کس احساس می کند به تکان دادن همه در یک بار.”

در اینجا نگاهی به برخی از مکان های که در آن ویروس در حال گسترش ترین و سریع ترین در حال حاضر:

بیایید شروع با تگزاس. با توجه به AP تحلیل “چند متحده در حال راه اندازی مجدد سریع تر از تگزاس” که دیدم بستری شدن در بیمارستان پیشی بگیرد 2,100 برای اولین بار چند روز پیش. که تا 42% پس از روز یادبود و دولت نیز یکی از بالاترین درصدهای آزمون و در نتیجه موارد مثبت در هر نقطه از کشور. در همان تگزاس’ بازگشایی ادامه دارد به عنوان برنامه ریزی شده با دولت در روز جمعه اجازه می دهد رستوران ناهار خوری اتاق برای خدمت به شام در ظرفیت کامل دوباره.

در آلاباما در ضمن در مورد چشم انداز مثبت در حال هدایت می شود شیوع بیماری در طیور گیاهان و خانه های سالمندان. بیمارستان ويژه در شهر مونتگمری می گویند که آنها در حال دیدن شلوغ فصل آنفولانزا-سطح فعالیت در حال حاضر دولت سلامت افسر اسکات هریس گفت: AP: “من فکر می کنم بازگشایی اقتصاد به بسیاری از مردم به اشتباه تصور … که هی همه چیز خوب است. اجازه بازگشت به حالت عادی است.’ واضح است که در راه است. واقعا در حال حاضر بیش از هر زمان ما باید مردم را به ماندن شش فوت از هم جدا سایش پوشش صورت و دست خود را بشویید.”

کارولینای شمالی یکی دیگر دولت است که با دیدن یک نگران کننده افزایش می دهد. وجود دارد با توجه به APدولت شاهد بزرگترین واحد-روز افزایش موارد (1,370) این گذشته شنبه. و به عنوان تست افزایش یافته است به طوری که این نرخ از آزمایشات نشان دادن نتایج مثبت است.

“این روند در حال حرکت در جهت اشتباه است که یک سیگنال ما نیاز به نگاهی بسیار جدی گفت:” مندی کوهن وزیر امور خارجه کارولینای شمالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>