در اینجا است که چرا یک تحلیلگر می گوید 5G اپل, آیفون, 12 مدل نرم افزار را بهتر تصاویر

اگر شما با استفاده از خود اپل آی فون, دوربین عقب آرایه اغلب TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo برخی از خبر خوب برای شما اگر شما در حال برنامه ریزی برای ارتقاء به یکی از آینده “نرم افزار” مدل های. با توجه به AppleInsider, Kuo که سابقه با دستگاه های اپل فوق العاده است می گوید که بالا پایان لنز دوربین خواهد بود به کار گرفته شده توسط اپل در پشت این واحد است. در مکاتبات قبلی با مشتریان Kuo گفت که اپل استفاده خواهد شد 7P یا هفت عنصر لنز بر روی آی فون 12 سری دوربین عقب /این امر ارائه اندکی بهبود در کیفیت عکس از پنج عنصر لنز مورد استفاده در آی فون 11 نرم افزار Ultra-wide لنز و شش عنصر لنز استفاده گسترده و لنزهای تله.

اپل آیفون لنز تامین کننده Kargan است که گفته می شود چهار تا شش هفته پشت برنامه

Kuo می افزاید که این شرکت که تامین این لنز Largan انتظار می رود برای شروع حمل و نقل آنها را در وسط این ماه است. در مقایسه با نرمال بار Largan تولید در حال اجرا است چهار تا شش هفته پشت برنامه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. به طور معمول حمل و نقل از آن لنزهای ساخته شده برای آیفون قرارداد تولید کنندگان مانند Foxconn و Wistron بین ماههای اوت و اکتبر. با تحویل این قطعات به آی فون اسمبلر در حال حاضر انتظار می رود به جای بین ماه های آگوست و نوامبر ممکن است که اپل ممکن است تاخیر انتشار از آی فون 12 خط یک ماه. و یا اپل ممکن است تصمیم به “گاز” تولید برخی از واحدهای ساخت آنها سخت برای پیدا کردن در راه اندازی. در هر صورت اپل سخت خواهد بود-فشرده به 2020 یک حادثه سال راه اندازی برای آی فون است.

نه این که وجود ندارد تغییرات عمده در آینده به 2020 مدل های آی فون. اول از همه گوشه های گرد دیده ایم از آی فون 6 راه اندازی شد از بین رفته اند جایگزین شده با طرف تخت یادآور آی فون 4. 2010 آی فون نشان داده و دستگاه را برای اولین بار عمده سخت افزار طراحی مجدد و مرحوم استیو جابز تشبیه دستگاه به یک “مرد پیر با دوربین لایکا.” به طوری که نگاه بازگشت به آیفون در این سال است. همچنین 5G پشتیبانی می رود که برای سال 2020 ، آیفون استاندارد 12 واحد می تواند کار با sub-6GHz سیگنال های که ارائه خواهد شد سریعترین 5G سرعت دانلود. این مدل نرم افزار می تواند اتصال به هر دو sub-6GHz و mmWave سیگنال; دوم تولید سریعترین دانلود سرعت داده است اما تنها در درصد کمی از کشور است. Verizon استقرار بیشتر mmWave طیف در این مرحله در حالی که T-Mobile متکی در پایین آن-گروه 600MHz امواج رادیو و تلویزیون برای آن شبکه در سراسر کشور. AT&T مصرفی 5G با استفاده از آن کم باند 850MHz طیف در حالی که آن 5G+ ارائه سرعت سریع تر در چند بازار با استفاده از mmWave سیگنال.
ما باید ببینیم اپل پرده چهار مدل جدید از جمله 5.4 اینچ, آی فون, 12, 6.1-اینچ, آی فون, 12 Plus 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. هر چهار مدل خواهد بود مجهز به پنل های OLED; نوشته اصلی بحث وجود دارد که نرم افزار مدل های خواهد بود مجهز به 120 هرتز سرعت رفرش. که بدان معنی است که این صفحه نمایش به روز رسانی در نرخ 120 بار دوم به ارائه کاربران با اذوقه و نوشابه صاف پیمایش و پیشرفته تصویری بازی انیمیشن. اما آخرین شایعه از یک زنجیره تامین, مشاور نام راس جوان نشان می دهد که هیچ یک از مدل های آینده آیفون مجهز خواهد شد با a120Hz صفحه نمایش اگر چه این بدان معنا نیست که ما نمی بینیم تازه کردن نرخ 90Hz این سال است. جوان می گوید که تولید کنندگان متعدد به او گفته اند به انتظار 120Hz سال آینده.
هر چهار مدل های آی فون جدید خواهد بود, طراحی شده توسط 5nm A14 Bionic تراشه با 15 میلیارد ترانزیستور در داخل. که در مقایسه با 8.5 میلیارد ترانزیستور در داخل 7nm A13 مصنوعی که قدرت آی فون 11 خانواده است. استاندارد آیفون 12 دستگاه خواهد آمد با 4GB حافظه در حالی که نرم افزار واحد ورزش خواهد 6GB RAM. و برای اولین بار اولیه پیکربندی جدید اپل شروع خواهد شد با 128GB از ذخیره سازی. ظرفیت باتری نیز انتظار می رود برای به دست آوردن یک دست انداز با آیفون 12 Pro مدل شایع شامل یک باتری 4400mAh. که در مقایسه با 3969mAh باتری که قدرت آی فون 11 Pro Max.

اعمال خواهد شد تاخیر در رونمایی از آن در گوشی های جدید و یا آن را به چوب به طور معمول جدول زمانی و تاخیر خود را آزاد ؟ که می تواند بزرگ داستان تابستان امسال; در ارتباط باشید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر