اینجا که فوق العاده مقرون به صرفه موتورولا لبه Lite 5G ممکن است پرده برداری

موتورولا شده است کاملا مشغول زنبور عسل تا کنون در این سال تقریبا پرتاب همه چیز را در دیوار برای دیدن آنچه که چوب هر دو در اواسط محدوده و گوشی های هوشمند بالا پایان بخش های بازار است. اما خیر متعلق به شرکت هنوز محصولات اضافی در خط لوله شروع با یک مرموز گوشی برنامه ریزی شده برای دیدن نور روز و در 7 ژوئیه.

از آنجا که مجامع عمومی هنوز یک ایده عالی در هر نقطه از coronavirus-نهفته جهان ما فرض رویداد های آینده خواهد بود آنلاین-تنها امر لگد زدن به در 3pm CET یک هفته از روز سه شنبه. که 9 صبح به وقت شرق تا 6 صبح زمان اقیانوس آرام و ذهن شما را از موتورولا ممکن است یا نه ممکن است پرده چیزی برای بازار ایالات متحده وجود دارد.

اگر این کاملا مرموز دعوت به مبهم اعلام محصول از نوع رسیده بود صندوق پستی ما کمی بیش از یک هفته پیش ما ممکن است فرض 5G-فعال Razr 2 بود. اما با شرکت مستقر در ایالات متحده انتظار می رود به انتشار دوم-gen foldable smartphone هیچ زودتر از سال 2021 در حال حاضر متهم برای 7 جولای راه اندازی می شود به تازگی شایعه موتورولا لبه Lite 5G.

که نه 100 درصد تضمین بازاریابی نام, ذهن شما, اما با این حال اواسط محدوده دستگاه به پایان خواهد رسید که به نام ما قطعا هیجان زده برای دیدن اگر آن را می توانید آمار خود ادعا $400 نقطه قیمت می باشد.
که این بودجه دوستانه پسر بد به طور قابل توجهی ارزان تر از امثال “به طور منظم” موتورولا لبه و LG مخملی با مثبت رویایی مشخصات ورق در دو جمله همه چیز را از قدرتمند Snapdragon 765 پردازنده عظیم 4,700 میلی آمپر باتری حداقل 4 گیگابایت حافظه زوج با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی یک 6.7 اینچ صفحه نمایش مسطح به عنوان به خوبی به عنوان یک کل بزرگ از شش دوربین (چهار در عقب و دو در جلو).

البته که همه برای تلفن های موبایل کمی بیش از حد خوب درست باشد برای یک 5G را فعال کنید گوشی همچنین شایعه پیشنهاد Verizon پشتیبانی پس از آن احتمالا عاقلانه به تن کردن انتظارات خود را پیش از اعلام رسمی که ممکن است یا ممکن است نمی شود در کمتر از دو هفته. در هر صورت ما کنجکاو برای دیدن آنچه که موتورولا ممکن است پخت و پز آن در ماه جولای 7 رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>