اینجا که همه را از دست بدهند اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری

  • با کروناویروس ترک میلیون ها نفر تشکیل پرونده برای بیکاری شده اند واجد شرایط برای اضافی $600 در هر هفته است.
  • $600 بیکاری دست انداز منقضی خواهد شد در ژوئیه 31.
  • برخی از قانونگذاران در حال هل دادن به تمدید تاریخ انقضا اما طرح های پیشنهادی خود را در حال ملاقات با مقدار زیادی از مقاومت است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از آمریکایی ها در تنگه وخیم اقتصادی است. با مستند اقدامات مصوب در سراسر کشور فروشگاه ها مجبور شدند به نزدیک و به نوبه خود به سمت چپ میلیون ها نفر از مردم در خانه گیر کرده بدون کار و یا در هر فرصتی از تامین امنیت یک چک.

به عنوان یک نتیجه تعداد مدعیان بیکاری در این کشور سر به فلک کشید به سطح رکورد. همانطور که از ماه گذشته بیش از 40 میلیون آمریکایی در حال تشکیل پرونده برای بیکاری در هر هفته است که بیشترین رقم در این کشور دیده می شود در دهه. به عنوان یک نقطه مقابل تعداد مدعیان بیکاری هفتگی در اوایل فقط قبل از coronavirus همه گیر آمار کشور بود جایی در 210,000 محدوده.

در نتیجه بسیاری از ایالات در طول چند ماه گذشته به اجرا در تعدادی از ترفند های خود را به بیکاری برنامه های. برخی از ایالت ها به عنوان مثال گسترش این نوع از افراد قادر به واجد شرایط برای مزایای بیکاری. چه چیزی بیشتر از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی توسط رئیس جمهور امضا مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس شامل 600 دلار دست انداز در هفته مزایای بیکاری.

به 600 $در هر هفته افزایش می دهد خوب است اما رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر مذکور بیکاری انداز است که میله میله به پایان می رسد در ژوئیه 31.

وجود دارد شده اند تماس به گسترش بیکاری دست انداز برای یک دوره اضافی از زمان. به طور خاص قانونگذاران دموکرات استدلال کرده اند که 600 دلار افزایش باید در محل باقی می ماند تا زمانی که اقتصاد شروع به نوبه خود در اطراف. قانونگذاران جمهوری خواه به طور طبیعی نیست و به طور کامل در هیئت مدیره.

لس آنجلس تایمز می افزاید:

کارگر امداد و امنیت عمل معرفی شده با تشکر. همین Beyer (D-Va.) و سنسور. جک رید (D-R. I.) و مایکل بنت (D-Colo.), خواهد گسترش 600 دلار در هر هفته سود برای 30 روز گذشته رئیس جمهور اضطراری اعلام شده است. سپس آنها پیشنهاد تدریجی بودجه با تغییرات موجب شده توسط هر دولت نرخ بیکاری است. کشورهای با بالاترین نرخ بیکاری را دریافت $450 هفتگی دست انداز برای شروع و سپس آن را کاهش به $300. متحده با کاهش نرخ بیکاری خواهد با شروع $350 هفتگی جبران آن را کاهش به $200.

تمام گفته ها با تعداد coronavirus موارد خونتان در سراسر کشور وجود دارد فرصت خوبی است که ما هنوز ندیده بدترین آن. چه چیزی بیشتر, با سقوط فقط چند ماه دور وجود دارد یک نگرانی بسیار واقعی است که یک دوم — و به طور بالقوه خطرناک تر است — موج ممکن است در بهار پس از آب و هوا شروع به سرد است. به نوبه خود وجود دارد یک شانس بسیار واقعی است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها که به شدت مورد نیاز مزایای بیکاری همراه با 600 دلار دست انداز خواهد بود در همان وضعیت در ماه اکتبر که آنها در این آوریل گذشته.

یکی از جالب جنبه از این گفتگو این است که برخی از مردم در حال ساخت بیشتر کردن بیکاری از آنها مشغول به کار بودند کارهای عادی خود بپردازند. به عنوان یک نتیجه, برخی از قانونگذاران جمهوری خواه گفته اند که این بازدارنده مردم را به بازگشت به نیروی کار و یا حتی کشف فرصت های شغلی جدید.

نگاه به آینده آن می ایستد به همین دلیل است که بیکاری بحث را شروع مسلط اخبار چرخه یک بار جولای رول در اطراف.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>