در اینجا چیزی است که ناسا فکر می کند از آن ISS مدیر بازنشسته

  • ناسا سر برنامه ISS مدیر بازنشسته دیروز تنها چند هفته پس از اولین تجاری خدمه ماموریت موفقیت آمیز پرواز به ایستگاه فضایی.
  • خروج اتحاد چپ ناسا در یک بیت از یک نقطه تنگ اما اعلام کرد که معاون مدیر برنامه برای ISS خواهد شد مصرف بیش در نقش بازیگری بلافاصله.
  • ایستگاه فضایی بین المللی است که انتظار می رود در خدمات برای حداقل یک دهه دیگر.

دیروز ناسا رنج از دست دادن یکی دیگر از آن بالا مشخصات اعضای هیات. آژانس بین المللی فضایی ایستگاه مدیر برنامه تصمیم به بازنشستگی فقط به عنوان خدمه تجاری برنامه شروع به نشان می گرداند. SpaceX خدمه اژدها تازگی ارسال فضانوردان ناسا به فضا برای اولین بار و آن دسته از مردان که در حال حاضر زندگی روی ISS. هنوز هم که به اندازه کافی برای نگه داشتن کرک Shireland و او تصمیم به پایان دادن به زندگی حرفه ای او در ناسا.

ناسا نمی بلافاصله در پاسخ به این حرکت هر چند سخنگوی تایید نشده Shireland خروج. هیچ جایگزینی نامگذاری شد اما ناسا منتشر شد فقط یک بیانیه توصیف آن مراحل رفتن به جلو.

در یک پست طولانی در فضای سایت سازمان ناسا نشان می دهد که جدید اقدام ISS مدیر برنامه خواهد بود Joel Montalbano. Montalbano شده است با ناسا از ژانویه 1989 اخیرا در خدمت به عنوان معاون مدیر برنامه برای ایستگاه فضایی از سال 2012. او معاون مدیر برنامه قبل از Shireman در زمان پست خود به عنوان رئیس این برنامه در سال 2015.

“کرک اختصاص داده است 35 سال کار خود را پیشبرد و بهبود بشر spaceflight و انجام آن در یک مشارکتی راه” کتی Lueders دانشیار مدیر بشر اکتشاف و عملیات ناسا در بیانیه ای گفت:. “روابط او پرورش در ناسا و بین المللی ما و شرکای تجاری ساخته شده اند به ایستگاه فضایی بین المللی یک مدل برای دستاوردهای باور نکردنی ممکن است از طریق همکاری جهانی. من از کرک برای خدمات خود را به آمریکا برنامه فضایی. من مطمئن هستم Joel رهبری از این برنامه ادامه خواهد داد به گسترش نقش ایستگاه فضایی به عنوان یک دارایی ملی برای اکتشاف علم و تجاری استفاده کنید.”

Shireman خروج ظاهرا برنامه ریزی شده در پیش از crewed SpaceX ماموریت و او بنا به گزارش برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی خود را در سال 2020 بدون در نظر گرفتن حال انجام پروژه های ناسا. زمان حال است که هنوز هم کمی عجیب و غریب, مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه.

“آن بوده است به افتخار یک عمر به کار کرده اند و از طریق توسعه ایستگاه فضایی بین المللی از یک نوپای تسهیلات به جهان-کلاس آزمایشگاه” Shireman خود را در بیانیه ای گفت. “ایستگاه فضایی بین المللی ادامه خواهد داد به گسترش و رشد در سال های آینده تخمگذار زمینه را برای آینده کاشفان حرکت رو به جلو به ماه بهبود زندگی بر روی زمین و باز شدن پایین مدار زمین تجاری فعالیت و رشد قوی اقتصاد وجود دارد. این فوق العاده مردم اختصاص داده شده همراه با شرکای بین المللی ما شده اند برجسته از من حرفه ای حرفه ای. من واقعا معتقدم که ISS به دست آورده است در تاریخ به عنوان پیچیده ترین انسان, مهندسی, موفقیت تمام دوران است.”

در هر صورت ناسا در حال حاضر دارای یک برنامه ISS مدیر در نقش بازیگری حداقل.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>