• ناسا هابل جدید ابزار جستجو به شما نشان می دهد آنچه را که تلسکوپ فضایی بود که به دنبال در در روز تولد خود را در سال گذشته است.
  • با هابل سالگرد 30 به سرعت در حال نزدیک شدن به آژانس جشن با نشان دادن برخی از تلسکوپ ترین تصاویر خیره کننده.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تلسکوپ فضایی هابل که توسط ناسا و آژانس فضایی اروپا شده است پرواز بالا برای تقریبا سه دهه کامل. این مدت زمان طولانی به طور مشابه به فضا و تلسکوپ را فراهم کرده است انسان با برخی از اکتشافات باور نکردنی و ثروت سماوی آب نبات چشم. در طول تقریبا 30 سال آن را انباشته کاملا یک مجموعه ای از تصاویر و وجود حداقل یکی از دیدنی شات برای هر روز از تقویم سال.

ناسا این را می داند و برای کمک به جشن فضاپیما آینده 30th anniversary, آژانس قرار دادن با هم یک دستی کوچک ابزار وب است که به شما نشان می دهد آنچه تعجب کیهانی هابل بود و زل زده بود در روز تولد خود را در سال گذشته است.

“هابل به بررسی جهان در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته” ناسا می نویسد. “که به معنی آن است مشاهده شده برخی از جذاب کیهانی تعجب می کنم که هر روز از سال از جمله در روز تولد خود را.” به اندازه کافی ساده, بنابراین اجازه دهید آن را امتحان کنید!

این ابزار فوق العاده آسان برای استفاده. شما فقط خود را وارد کنید, ماه تولد و روز به زمینه های مناسب کلیک کنید “ارسال” و شما خواهید بود برای درمان به یکی از 366 عالی تصاویر گرفته شده توسط هابل. بله هابل مشغول به کار سخت در طول سال کبیسه بیش از حد و در مارس 29, 2004 آن را basking در تب و تاب عظیم starfield در قلب خودمان در کهکشان راه شیری.

تولد من اتفاق می افتد به مارس 26th, و پس از ورود آن تاریخ به ابزار من همسان با یک عکس از یک ستاره به نام RS Puppis. هابل گرفته شده تصویر در مارس 26, 2010. ناسا حتی فراهم می کند شرح مختصری از آنچه که باعث می شود هر یک از عکس ویژه.

روشن ستاره RS Puppis است swaddled در یک پیله از بازتاب گرد و غبار روشن شده توسط ستاره پر زرق و برق. ستاره 10 بار بیشتر از خورشید ما است و 200 برابر بزرگتر است.

کلیک کردن بر روی “اطلاعات بیشتر” گزینه شما را به یک صفحه با یک مقدار مفصل تر شرح عکس و موضوع. معلوم است که RS Puppis — در علاوه بر این به حال من جدید ستاره های مورد علاقه — است که به طور متوسط 15000 بار روشن تر از خود ما خورشید است. شسته و رفته!

آن را به طرز عجیبی اعتیاد به نوع تولدها از دوستان و خانواده خود را به ببینید که چه ابزار تف عقب است. برای مثال در تولد پدرم در سال 1997 هابل مشاهده شد دو کهکشان در میان یک برخورد. روز مادر من روز تولد در سال 2002 تلسکوپ خیره شد در هاله اطراف در نزدیکی کهکشان آندرومدا.

به هر حال آن را فوق العاده باحال و آموزنده ابزار کوچک و من می خواهم به شدت توصیه می شود به آن ضربه.

منبع تصویر: NASA/ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im