در اینجا چیزی است که هر کس bingeing ترین ها در حال حاضر در Netflix بکشد

 • در میان پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در این لحظه است که مدارک سری که نمی تواند آزاد شده اند و در جریان خدمات در یک زمان مناسب تر.
 • Lenox Hill است که مدارک سری که به دنبال یک گروه از پزشکان در شهر نیویورک Lenox Hill بیمارستان و آن را به یک بازی جذاب و قدرتمند نگاهی به آنچه این متخصصان پزشکی مقابله با ما به صورت روزانه.
 • این هفته Netflix اضافه شده ویژه آخرین قسمت از این سری است که revisits بیمارستان در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در لحظه باز جدید Netflix docu-سری Lenox Hillما دیدن نزدیک از دست پزشکان شستن مو از یک بیمار که تخمگذار روی میز عامل. دوربین در نهایت عقب نشینی و همه آنها هنوز هم در خود و مالش ایستاده در اطراف بانوی جوان که چشم ها بسته هستند. “به من فشار به من دست چپ فشار” یکی از پزشکان التماس. او فشار دست خود را چند بار. همه آنها در سازمان دیده بان خود, خاموش, امید چیزی اتفاق می افتد. یکی از سلاح های خود را عبور. او به نظر می رسد پایین متوجه جایی که او می خواهم او را گرفته حلقه عروسی برای این بهره برداری می رسد و به جیب خود به سکوت قرار داده و آن را پشت در.

“او را در وجود او شروع به اطراف” کسی که در نهایت می گوید: شکستن تنش احساس بیننده. “او خوب خواهید بود.” بنابراین شروع می شود 9-قسمت سری که عرضه در Netflix بکشد در اوایل این ماه که در آن بینندگان داده می شود یک نگاه در پشت صحنه در Lenox Hill بیمارستان در شهر نیویورک است. ما به دنبال روال روزانه چهار پزشکان — دو مغز جراحان اورژانس پزشک و رئیس ساکن OB/GYN — به عنوان آنها مقابله با اوج و خرد کردن پایین از کار در خط مقدم از سیستم مراقبت های بهداشتی. قوی آن است که روزنامه نگاری دستاورد و شاید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که تصریح کرد به همه ما چه فوق العاده ای انسان این کارکنان بهداشتی درمانی هستند, Lenox Hill یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در سراسر همه از Netflix در حال حاضر.

که با توجه به این تیم در جریان, جستجو, موتور Reelgood که با BGR خلاصه ای از مشاهده فعالیت آن میلیون ها نفر از کاربران ماهانه (پوشش این هفته از ماه ژوئن 18-24).

یکی از پزشکان در مرکز docu-سری دکتر Mirtha J. Macri صحبت با Healthline در مورد اینکه چرا او موافقت کرد برای شرکت در فیلمبرداری. سازندگان “توضیح داد: به من چه ایده, چشم انداز, و من در واقع برای دیدن کار خود را. من تا به حال برخی از زمان را به نشستن و تماشای کار خود را که آنها در اسرائیل … در واقع من فقط در عشق با این مجموعه است.”

در اینجا یک تریلر منتشر شد پیش از 8 اولین قسمت از این سری است که عرضه در Netflix بکشد در 10 ژوئن:

همانطور که در مطلب قبلی پوشش این سری وجود دارد یک سایه را که آویزان بیش از این 8 قسمت از Lenox Hill. فیلمبرداری در محل مارس از نوامبر 2018 و 2019 بنابراین همه چیز به پایان رسید به عنوان حق coronavirus شروع شد سر خود را به عقب.

در ژوئن 24, Netflix اضافه شده ویژه قسمت نهم از این سری است که revisits بیمارستان در طی این بیماری همه گیر. Netflix رسمی شرح این قسمت می خواند: “Lenox Hill پزشکان بازگشت برای یک قسمت خاص مستند COVID-19 شیوع بیماری در شهر نیویورک است. بالا-مخاطرات عاطفی قسمت نهم شرح زیر است که پزشکان از آنها به عنوان گروه با هم در میان همه گیر برای درمان بیماران بدحال در حالی که شهر تعطیل در اطراف آنها را.” و در اینجا تریلر برای این قسمت:

در نهایت من به امید دیدن بیشتر از این نوع کار مستند است که طول می کشد در داخل راهروها از قدرت بنابراین ما می تواند به درک فقط چگونه در جهنم این کشور را به زانو در آورده در طول چند ماه. در حال حاضر من برای حل و فصل یک فوتی و فوری سری مثل این است که به شما خیلی احترام بیشتری برای افرادی که ممکن است فقط در نمایندگی ما آخرین خط دفاعی در این بیماری همه گیر.

جدا از Lenox Hill, در ضمن شما همچنین می توانید بررسی کامل مختصر و مفید زیر از دیگر سری پربیننده ترین در Netflix بکشد در این هفته (دوباره وارد شده توسط این تیم در Reelgood):

 1. تیره
 2. Lenox Hill
 3. Curon
 4. فضا نیروی
 5. کثیف جان
 6. Breaking Bad
 7. جنگل
 8. 100
 9. 13 دلیل برای
 10. زمانی که آنها به ما مراجعه کنید
 11. جامعه
 12. اوزارک
 13. غریبه همه چیز
 14. Attack on Titan
 15. پول دزدی

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.