در اینجا سطح یک سیارک مثل شما دیده ام هرگز قبل از آن

  • ژاپن Hayabusa-2 سیارک پروب جامعی برخی از تصاویر زرق و برق دار از سطح Ryugu.
  • این عکس ها نشان می دهد رنگ کنتراست Ryugu سطح با رنگ قرمز مناطق گرفتن رنگ خود را به شدید اجرا در خورشید در برخی از نقطه در سیارک گذشته است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ژاپنی آژانس فضایی JAXA ارسال آن Hayabusa-2 کاوشگر به سیارک بزرگ به شکل الماس در نزدیکی زمین سیارک شناخته شده به عنوان Ryugu راه برگشت در سال 2014. سفر در زمان چهار سال بود اما به خوبی به ارزش صبر کنید. این فضاپیما ربوده نمونه از سیارک مواد از Ryugu است و در حال حاضر در آوردن آنها را به خانه برای مطالعه است.

نمونه جمع آوری جنبه ای از این ماموریت بود قطعا برجسته اما این فضاپیما همچنین جامعی برخی کاملا باور نکردنی عکس از Ryugu سطح در حالی که آن را در مدار و در طول آن touchdown تلاش است. در حال حاضر دانشمندان با بررسی تصاویر به امید کشف سیارک اسرار ما در حال گرفتن به دیدن برخی از آنها برای اولین بار.

در یک مطالعه جدید منتشر شده در علم, محققان توصیف آنچه آنها فکر می کنم آنها می دانند که در مورد Ryugu تاریخ بر اساس تصاویر Hayabusa-2 بازگشت به زمین است.

آنها بر این باورند که این سیارک تا به حال حداقل یکی از نزدیک اجرا با خورشید ما در آن تاریخ اگر آنها نمی تواند مطمئن باشد وقتی که آن اتفاق افتاد. آنها به این نتیجه گیری بر اساس رنگ از سنگ باقی مانده است که لاشبرگ سطح آن است. همانطور که شما در بالا می بینید این تصاویر زیبا و باور نکردنی.

ما استفاده می شود برای دیدن Ryugu در تصاویر سیاه و سفید است که نشان می دهد جزئیات از سطح آن است. این عکس مفید برای JAXA دانشمندان آنها به عنوان scoured سطح سنگ به صورت بالقوه نمونه-مجموعه مکان. در طول فرایند در واقع جمع آوری این نمونه ها فضاپیما لگد کردن برخی از گرد و غبار را پوشش می دهد که این سیارک که معلوم بود اتفاقی در توضیح تفاوت رنگ.

“Ryugu سطح تشکیل شده است از دو نوع مختلف از مواد یک کمی رنگ قرمز و دیگری کمی میشن. علت این تنوع رنگ همچنان ناشناخته” دکتر Tomokatsu Morota نویسنده سرب از مطالعه در بیانیه ای گفت. “Hayabusa-2 پردازنده دوربین های گرفته شده با وضوح بالا مشاهدات از سطح اطراف محل فرود در جزئیات استثنایی از جمله اختلالات ناشی از نمونه برداری.”

خبر خوب این است که محققان بر این باورند که Hayabusa-2 snagged یک ترکیب سالم از هر دو نوع سطح مواد. هنگامی که فضاپیما قطره آنها را در زمین دانشمندان قادر به مطالعه آنها را در جزئیات بسیار بیشتر و شاید تایید سوء ظن خود را و یا رسیدن به کاملا جدید نتیجه گیری.

از این نمونه ها در حال حاضر در راه خود را بازگشت به زمین است. Hayabusa-2 را کاملا به معنای واقعی کلمه آنها را رها کردن در سیاره ما بعد از این سال. یک کپسول حاوی نمونه ها منتشر خواهد شد توسط این فضاپیما و اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده آن را وارد جو زمین استقرار چتر نجات و رسیدن به یک فرود نرم در از پیش تعیین محل.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>