در اینجا آخرین نشانه فلوریدا از دست داده است کنترل از شیوع کروناویروس

  • Coronavirus به روز رسانی: فلوریدا مقامات بهداشتی مشترک اطلاعات در روز سه شنبه نشان می دهد که 54 بیمارستان ويژه در سراسر کشور باید آمار ظرفیت coronavirus موارد است.
  • همانطور که از ماه جولای 7th, 83 درصد از 6,010 تخت ICU در ایالت فلوریدا در حال اشغال شده است.
  • فرماندار فلوریدا ران DeSantis گفتن است که ساکنان آن را بی خطر است برای رفتن به بیمارستان اگر آنها بیمار هستند اما قبل از اینکه طولانی, وجود دارد ممکن است هر تخت ICU در سمت چپ.

اواخر هفته گذشته ما گزارش های نگران کننده روند در حال وقوع در تگزاس به عنوان صدها نفر از کودکان و کارکنان در مراکز مهد کودک در سراسر کشور تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. این آخرین نشانه آن است که گسترش ویروس بدست کاملا خارج از کنترل در تگزاس اما در حال حاضر فلوریدا به نظر می رسد تلاش برای یک تا تگزاس با حتی بیشتر ترسناک اخبار. با توجه به انتخاببیش از 50 بیمارستان در فلوریدا گزارش هستند که خود را به واحد مراقبت های ویژه (Icu) آمار ظرفیت از شنبه, ژوئن 7th, به عنوان عفونت رای همچنان به سنبله.

فلوریدا آژانس برای مراقبت های بهداشتی اداره اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه نشان می دهد که 54 بیمارستان Icu کامل در 25 فلوریدا 67 شهرستانهای استان است. 30 اضافی در بیمارستان گزارش شده است که خود را در Icu بودند حداقل 90 درصد کامل است. در همه, فقط 17 درصد از 6,010 بالغ تخت ICU در ایالت فلوریدا در حال خالی کردن از 20 درصد بیش از آخر هفته.

“بیمارستان ها امن هستند و فلوریدا نیاز به درمان نباید به دنبال جلوگیری از, مراقبت” فرماندار ران DeSantis گفت در توییتر این دوشنبه. به گفته فرماندار DeSantis بیش از حد مرگ و میر بود که در ارتباط با COVID-19 به افزایش در هفته های اخیر به دلیل “افراد ترس از رفتن به بیمارستان و هیچوقت به دنبال درمان برای دیگر شرایط تهدید کننده حیات” و او در حال حاضر همه اصرار به رفتن به بیمارستان اگر آنها احساس می کنید لازم است. که مشاوره خوب اما حتی اگر بیمارستان ها امن هستند آنها ممکن است دارای یک تخت ICU برای شما زمانی که شما می رسند.

DeSantis همچنین اشاره کرد که متوسط سن افراد آلوده کاهش یافته است و شتاب از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر است که ممکن است توضیح دهد که چرا دولت نرخ مرگ و میر باقی مانده است کم است. در ژوئیه 4, فلوریدا, گزارش یک رکورد 11,458 موارد اما فقط 18 مرگ و میر. در ضمن هنگامی که در نیویورک به اوج خود رسیده بیش از 12,000 موارد در ماه آوریل بیش از 800 مرگ و میر بودند که گزارش روزانه است. بیماران جوان تر هستند احتمال بیشتری برای زنده ماندن, بر اساس اطلاعات ما تا کنون اما تعداد COVID-19 مرگ و میر در هر روز در فلوریدا شده است به طور پیوسته تیک تاک برای هفته.

بعلاوه از آنجا که تست ramped تا بسیار بیش از سه ماه گذشته مواردی هستند که شناسایی زودتر از آنها در ماه مارس یا آوریل است. می توانید آن را تا دو هفته به شروع برگزاری نمایشگاه علائم و حتی دیگر قبل از سفر به بیمارستان ممکن است به نظر می رسد مانند یک گام ضروری است. به عنوان یک نتیجه میزان مرگ و میر در حال رفتن به عقب عفونت رای اما اگر Icu در ادامه به پر کردن فلوریدا به زودی می تواند به پیدا کردن خود را در همان موقعیت در نیویورک آغاز به کار راه خود را از در ماه آوریل است. به عنوان یک نتیجه, برخی از مقامات محلی در حال حاضر شروع به رول خود را بازگشایی قصد دارد از جمله میامی-Dade County شهردار Carlos A. Giménez که بسته رستوران در روز دوشنبه.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im