در وسط همه گیر جهانی است که نگه داشتن بسیاری از افراد در داخل اپل امروز معرفی نسل دوم آیفون SE. همانطور که انتظار می رود این گوشی به نظر می رسد مانند یک آیفون 8 حق را به 4.7 اینچ صفحه نمایش ال سی دی (بدون 3D لمس هر چند), Touch ID 7MP جلوی دوربین FaceTime و 12MP دوربین در پانل پشتی. اپل را به روز رسانی پنل عقب حرکت نمادین لوگوی اپل میدوی پایین و پشت شیشه و مانند آن را با آی فون 11 سری.
به عنوان ما در حال حاضر اشاره کرد این صبح اپل آیا اضافه کردن برخی از ویژگی های جدید که ارائه شده بر روی آی فون 8; واضح است که تولید کننده است که پس از رفتن اواسط محدوده صفحه 3a سری بود که یک ضربه بزرگ برای گوگل است. در واقع با یک به روز رسانی پردازنده سیگنال تصویر (ISP) و چیپست های جدید اپل می گوید که 12MP دوربین عقب-دوربین ارائه بهترین تک-دوربین تجربه همیشه یک شات در سراسر تعظیم از اس اس صفحه 3a.
امروز اپل کاهش یافته است و آگهی برای نسل دوم آی فون SE است که نشان می دهد این گوشی در تمام رنگ های موجود (سفید و سیاه و سفید و محصول (قرمز). آن را نیز نشان می دهد IP67 گواهی رتبه برای دستگاه; این به این معنی است که آن را می توانید زنده ماندن و غوطه ور شدن تا 3.28-پا در آب تا زمانی که 30 دقیقه.
برچسب خط ؟ “بسیاری به عشق. کمتر به صرف.” اپل شارژ $399 برای نوع با 64GB (که توسط راه اصلی قیمت برای 64GB صفحه 3a). این 128GB و 256GB مدل در قیمت $449 و $549 بود. قبل از دستور شروع این آینده سهشنبه, مارس 17 و نسل دوم آی فون SE شروع خواهد شد حمل و نقل در زیر سهشنبه, مارس 24.
آی فون اصلی SE منتشر شد و در مارس 31, 2016 در 16GB و 64GB انواع. تقریبا دقیقا یک سال بعد اپل به روز رسانی گزینه های ذخیره سازی تا 32GB و 128GB. OG آیفون SE حمل 30 میلیون واحد در سال اول آن و قابل اعتماد TF بین المللی تحلیلگر مینگ چی-کو در اصل به نام برای 40 میلیون واحد از واحدهای جدید به پله در سال 2020 است. اما Kuo بعد تجدید نظر خود را پیش بینی و در حال حاضر انتظار دارد که حداقل 20 میلیون واحد به فروش می رسد با این احتمال که فروش خواهد رسید 30 میلیون گوشی در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de