• هنگامی که coronavirus قرنطينه پایان ؟ که, میلیون دلار همه سوال پرسیدن است در حال حاضر — و معلوم یک پاسخ این است که شروع به نمایش آمده است.
  • رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنجشنبه تنظیم شده است به غیر روحانی کردن یک نوع طرح برای بازگشایی این کشور است که اتفاق می افتد در مراحل و نیز تعیین می شود به میزان زیادی با شدت شیوع کروناویروس در فرد متحده — با بهبود اقدام تحت محلی تنظیم دستورالعمل های الهام گرفته شده توسط دولت فدرال است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پایان وضعیت موجود وقتی که می آید به coronavirus مرتبط با قرنطينه شده اند که در جای خود به صورت هفته در سراسر کشور شروع به به نظر می آیند.

دولت فدرال مشغول به کار تا مرحله چند طرح برای حمایت از بازگشایی این کشور و اقتصاد آن را گشوده و در سه مرحله به عنوان مشخص شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. با توجه به واشنگتن پستفاز یک اجرا خواهد شد از طریق مه 1 و گسترده شامل پیام رسانی در اطراف چه می آید بعدی. فاز دو را آخرین تا زمانی که ممکن است 15 و مستلزم تولید انبوه تجهیزات حفاظتی و تست کیت آنجا بسیار شدید تر و هدفمند تست مورد نیاز خواهد بود به این کشور شروع می شود به آرامی برگشت به حالت عادی. صحبت از آن است که گام سوم — بازگشت به کسب و کار آن را به عنوان بودند اما تحت محلی-مجموعه ای از دستورالعمل ها.

در آن مراحل مربوطه نیز در سطوح مختلف از اولويت. CDC برای مثال می خواهد به حرکت به سرعت به “بازگشایی جامعه تنظیمات که در آن کودکان برای مراقبت از جمله K-12 مدرسه daycares و محلی با حضور در اردوهای تابستانی اجازه می دهد تا نیروی کار به بازگشت به کار” در روزنامه. “جامعه دیگر تنظیمات را به دنبال خواهد داشت و با نظارت دقیق برای افزایش انتقال است که بیش از بهداشت عمومی و بهداشت مراقبت از سیستم است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به نظر می رسد مجموعه ای برای راه رفتن را از طریق تمام یا بعضی از این روز پنج شنبه است که زمانی که او گفت که او غیر روحانی کردن یک طرح برای بازگشایی این کشور در حالی که اجازه می دهد فردی متحده برای اعمال اختیارات بسته به شدت فردی شیوع کروناویروس. که متمایز از موضع خود در اوایل این هفته در یکی از خود را در حال حاضر روزانه کنفرانس های مطبوعاتی که در آن او در پاسخ به یک سوال در مورد چقدر قدرت او را وادار متحده به دنبال یک فدرال راهکار که رئیس جمهور قدرت است “کل.”

رئیس جمهور تا به حال در ابتدا امیدوار بودند تا این روند آغاز شده در زمان برای کلیساها در سراسر کشور به بسته بندی شده در یکشنبه عید پاک تا زمانی که مشخص شد این بحران هنوز هم بیش از حد حاد برای این هدف است. سپس به عنوان در حال حاضر وجود دارد باقی می ماند یک دوگانگی منافع رقابت در اینجا. ما در حال حاضر دارای بیشترین تعداد COVID-19 coronavirus موارد در رابطه با آخرین مجموع ایستاده در اطراف 610,000 موارد و بیش از 26,000 مرگ و میر در اطراف ما.

در همان زمان حداقل 17 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست پس از آغاز این بحران است که شامل گسترده قرنطينه و تعطیلی کسب و کار. ترفند این است برای شروع در حال لغو کسانی که بسته شدن اما هیچ چنان سریع است که آن جرقه دیگری شیوع عفونت.

منبع تصویر: Alex براندون/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im