جمعه است و شما می دانید آنچه در آن به معنی. یک قسمت جدید از rupaul’s Drag Race? خوب درست است اما از آن است که این نقطه از داستان است. از آن زمان به بحث در مورد افسانه جوایز, جالب و تخفیف است که بخشی از T-Mobile هفتگی برنامه پاداش T-Mobile, سه شنبه ها. و یک بار دیگر حامل یک قرعه کشی sweepstake که هر کسی که ساکن در 50 ایالت و پورتوریکو و منطقه کلمبیا می توانید وارد کنید. شما فقط باید به 13 سال یا مسن تر اما شما لازم نیست که به یک T-Mobile مشترک برای گرفتن یک شات در برنده شدن جوایز.

برنده یکی از چهار دستگاه از سامسونگ

دو جایزه برندگان را دریافت 65-inch RU7100 Smart 4K UHD TV (2019). این تلویزیون ها به ارزش $699 و T-Mobile را اضافه کنید $300 چک بنابراین شما می توانید استطاعت به پرداخت مالیات بر روی دستگاه و یا آن را می تواند صرف هر چیزی برنده می خواهد به استفاده از آن در. 300 دلار ارزش از کاغذ توالت است از این سوال این روزها. مجموع ارزش این جایزه $1,000 با توجه به حامل.

دو جایزه دوم برندگان هر یک از ارسال Samsung Galaxy S20 5G و $428 بررسی برای پوشش مالیات و یا برای استفاده در برنده مشخص می شود. گوشی در قیمت $999.99 ساخت کل ارزش این جایزه $1,428. ده سوم برندگان جایزه روانه بازار خواهد شد یک کهکشان Chromebook است که به ارزش $999.99. این برندگان خواهد شد همچنین با توجه به $428 بررسی مورد استفاده قرار گیرد برای مالیات یا هر چیزی که برنده می خواهد آن را صرف. مجموع ارزش هر جایزه $1,428.

و…بیشتر وجود دارد. ده مکان چهارم برندگان میله میله برای دریافت یک نوار کهکشان سامسونگ S6 10.5. این روزها تبلت بسیار مفید برای کارکنان کار از خانه دانشجويان از خانه و shut-ins شراب خواری تماشای مرده به من در Netflix بکشد (فصل دوم, قطره, مه 8 راه). یکی دیگر از بزرگ نشان می دهد که شما ممکن است بخواهید به اتمام است Wentworth. این زن از زندان درام از پایین زیر هفت فریبنده فصل با هر یکی بهتر از قبلی است. هر قرص به ارزش $729.99 و یک چک به مبلغ 312 ارسال خواهد شد به برنده هر طوری که عمو سام می توانید خود را. البته برندگان نیز به صرف پول در هر چیزی که آنها می خواهند. مجموع ارزش هر جایزه حلقه در $1,042.

T-مشترکین تلفن همراه می تواند ورود به قرعه کشی با شروع در روز سه شنبه, آوریل 21st, در ساعت 5 صبح به وقت شرق آمریکا تا 4:59 am EDT روز بعد (مارس 22). مشترکین می توانید وارد کنید به طور مستقیم از T-موبایل روز سه شنبه برنامه. چه ؟ شما لازم نیست که برنامه نصب شده ؟ (صحبت کردن آن را سخت به گوش شما). شما همیشه می توانید پیدا کردن آن را در فروشگاه برنامه اپل و یا فروشگاه Google Play. و اگر شما نمی خواهید به نصب نرم افزار شما به سادگی می توانید مستقیم از مرورگر خود را به https://www.t-mobiletuesdays.com.

اما اگر شما نمی T-مشترکان تلفن همراه? شما باید خود را رها حامل های فعلی و سوئیچ به منظور ورود به قرعه کشی? اگر شما شاد با شرکت شما در حال حاضر با استفاده از. اما شما هنوز هم می تواند با ورود به قرعه کشی با رفتن به amoe.t-mobiletuesdays.com در طول زمان مذکور دوره برای یک بازی.

برای T-مشترکان تلفن همراه تنها در اینجا بارگیری در این هفته تخفیف و را-aways آنها می توانند از T-موبایل روز سه شنبه برنامه شروع در آوریل 11:

یک ماه رایگان دادگاه Jillian Michaels برنامه تناسب اندام. شما همچنین ممکن است سعی کنید برای تمرین در حالی که در خانه گیر کرده.

20 دلار از یک بازی جدید کیت اشتراک از Lovevery.

رایگان سه ماه جریان برای به اشتراک ساندنس در حال حاضر.

نگاهی به 10 سنت گالن خاموش قیمت گاز در پوسته.

موفق باشید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de