در اینجا چگونه شما می توانید خود را به نوع سوالات و درخواست ها برای سیری به جای صحبت کردن آنها با صدای بلند

اپل یک جفت از فیلم در این آخر هفته که کاربران آیفون با راهنمایی برای ویژگی های است که آنها ممکن است در مورد دا

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 اردیبهشت 1399
اپل یک جفت از فیلم در این آخر هفته که کاربران آیفون با راهنمایی برای ویژگی های است که آنها ممکن است در مورد دانم. پیش از اینکه به انجمن ما می خواهم به شما بگویم که چگونه شما ممکن است بهبود سیری تجربه در آی فون خود را. اگر شما در حال آمدن بیش از یک دستگاه اندروید یا Google Assistant, برنامه iOS, نصب, شما ممکن است تعجب که چرا اپل اجازه نمی دهد که شما را به نوع درخواست خود را به سیری که شما می توانید با گوگل دستیار. اما, وجود دارد راه را برای این انجام می شود.

شما می توانید نوع سوال و یا وظیفه به سیری درست مثل شما می توانید با گوگل دستیار

رفتن به تنظیمات > دسترسپذیری > سیری و ضامن در نوع به سیری. هنگامی که شما فشار دهید و نگه دارید دکمه سمت در گوشی شما باز خواهد شد دستیار دیجیتال با صفحه کلید QWERTY در پایین صفحه نمایش. سوال خود را تایپ کنید و یا درخواست. اگر شما می خواهید به صحبت می کنند و درخواست خود را به سیری به سادگی می گویند "هی سیری." برخی از شما نیز ممکن است به ذکر است که گوشی آندروید خود را می توانید دسترسی به گوگل دستیار حتی با دستگاه را در جیب خود در حالی که سیری ندارند که. یک بار دیگر, رفتن به, رفتن به تنظیمات > دسترسپذیری > سیری و ضامن همیشه در گوش برای "Hey Siri" را فشار دهید. این اجازه خواهد داد که سیری برای باز کردن حتی اگر آی فون خود را تبدیل شده است رو به پایین و یا پوشش داده شده است.
در حال حاضر ما در حال آماده به بحث در مورد فیلم های جدید. برای اولین بار است که به نام نحوه ارسال پیام عوارض با کنترل صوتی. بسیاری از شما احتمالا با استفاده از Siri برای ارسال یک دست-رایگان و متن را به یک تماس. با صدای کنترل شما می توانید صنوبر تا پیام خود را با استفاده از برخی از اثرات. اول برو به تنظیمات > قابلیت دسترسی و حرکت به کنترل صوتی. ضامن کنترل صدا را فشار دهید ، این اجازه می دهد تا شما را به ضربه بزنید دکمه, کش رفتن, نوع, و بیشتر با استفاده از صدای خود را. شما می گویند "باز کردن پیام است." پس از آن شما نیاز به انتخاب یک پیام موضوع گفت: "شیر" و نام شخص شما می خواهید به متن به دنبال آن با "ضربه بزنید iMessage." در این ویدئو توضیح می دهد که چگونه شما می توانید با ارسال یک شکلک یا یک اثر در یک متن ارسالی شما به سادگی با استفاده از صدای خود را.
بعدی تصویری نشان می دهد که چگونه شما می توانید کارخانه تنظیم مجدد آی فون خود را. این یک روش است که بسیاری ترجیح می دهند به انجام پس از آن دستمال مرطوب تمام اطلاعات خود را از دستگاه شما است. چرا شما نیاز به انجام این کار ؟ اگر شما در حال تجارت و یا فروش تلفن خود را, شما نیاز به پاک کردن تمام اطلاعات شما ذخیره شده بر روی آن برای اولین بار. در برخی از موارد وجود دارد یک اشکال است که نمی توان نابود شده و اگر شما نمی توانید صبر کنید برای اپل به فشار ثابت یک تنظیم مجدد کارخانه سریع ترین راه برای حل و فصل این مسئله است. قبل از اینکه شما شروع روند شما باید به بالا و تمام اطلاعات خود را در ابر و یا بر روی کامپیوتر خود و یا مک. در این ویدئو توضیح می دهد که چگونه برای بازگرداندن به تنظیمات کارخانه از آی فون خود را یا با استفاده از کامپیوتر شما. به سادگی دستورات زیر این کار را انجام.

اپل پشتیبانی از کانال در یوتیوب پر است از راهنمایی و اطلاعاتی که شما ممکن است شناخته شده نیست در مورد شما می توانید با عضویت در کانال و هشدار داده می شود هر بار به یک نکته جدید نوشته شده است توسط اپل پشتیبانی می کند. از یوتیوب نرم افزار جستجو برای اپل پشتیبانی کانال. شیر بر اشتراک و بل (را انتخاب کنید "همه"). اگر شما برای باز کردن کانال در حال حاضر شما یاد بگیرند که چگونه به امضای یک سند بر روی آی فون خود را ، iPad یا آی پاد لمسی چگونه کار خود را مدیریت ذخیره سازی و ضبط روی صفحه نمایش خود را در همان سه دستگاه. حتی اگر شما فکر می کنم که شما می دانید همه چیز در مورد iOS خود را و یا iPadOS دستگاه همیشه وجود دارد بیشتر ویژگی های است که شما را متعجب خواهد کرد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im