در اینجا چگونه شما می توانید بهترین-فروش Samsung Galaxy A51 به صورت رایگان

این کهکشان A51 است و بدون شک یکی از بهترین تمام اطراف گوشی های هوشمند شما می توانید در یک نسبتا بودجه امروزه یک ارزیابی است که با بیش از 6 میلیون نفر در سراسر جهان توافق کرده اند که در سال سه ماهه اول سال جاری به تنهایی گزارش ساخت mid-ranger آندروید محبوب ترین مدل از این دوره سه ماه.

برای احتمالا مدت زمان محدود فقط, ملت, بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم است سیاه و سفید با پوشش Samsung Galaxy A51 فروش در… $0. به طور طبیعی, بزرگ 400 دلار تخفیف می آید با چند شرایط خاص و رشته های متصل, اما ما در حال صحبت کردن در مورد هر چیزی به ویژه پیچیده و دشوار و یا ادعا می کنند.

وجود دارد هیچ دستگاه تجارت-ins یا شماره پورت ها درگیر و شما حتی می توانید انتخاب کنید بین این گوشی در آن $399.99 قیمت خرده فروشی و یا از لحاظ فنی ارتکاب به پرداخت $16.66 یک ماه برای دو سال در یک برنامه نصب. در هر صورت پس انداز خود را اعمال خواهد شد که برابر با اعتبارات به لایحه خود را در طی یک دوره 24 ماه پس از باز کردن یک خط جدید از خدمات طرح نامحدود.

آن را که ساده است و حتی اگر این کهکشان A51 است که هنوز هیچ نیروگاه بسته بندی متوسط Exynos 9611 پردازنده که زرق و برق دار, صفحه نمایش سوپر AMOLED با مد روز سوراخ پانچ اندیشه 10-بر اساس یک UI 2.1 نرم افزار سنگین از 4000 میلی آمپر, باتری, جک هدفون و اسلات کارت حافظه microSD, تا 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی 4GB RAM, تعداد و حتی ذاتا ناقص اما قطعا همه کاره و چهار عقب-دوربین رو سیستم این چیزی بیشتر از یک جامد معامله موجود و جدید Verizon مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>