در حالی که بدیهی است که سخت به توصیه خرید یک گوشی که خود تولید کنندگان ناراضی هستند و تقریبا هیچ کس به نظر می رسد خرید در حال حاضر آن را حتی سخت تر به استدلال می کنند با درخواست تجدید نظر از یک پیکسل 855 نیروگاه در حال اجرا صاف و ابریشمی اندروید است که هزینه های دوام $192 همه در همه.

درست است که شما می توانید با صرف کمتر از دو Benjamins در 5.7-inch گوگل صفحه 4… اگر شما یک مشکل امضای دو سال دستگاه طرح پرداخت با حداکثر سرعت دویدن بیش از خرید. به طور معمول در دسترس برای $33.30 یک ماه یا 800 دلار در مجموع تفرقه آندروید 10 صفحه گوشی تنها شما را به مجموعه 8 دلار در ماه در حال حاضر و پس از لایحه اعتبارات $25.30.
در زمان نگارش این هر دو “فقط سیاه و سفید” و “به وضوح سفید” طعم 64GB صفحه 4 هستند تا برای grabs از بهترین خرید در این مطلقا عظیم $607 تخفیف در حالی که 128 گیگ نوع فقط می توان در یک سیاه رنگ در مجموع $292 پس از 100 دلار پرداخت و همان فوق 8 دلار در ماه اقساط.
اگر دوست دارید بزرگتر و واضح تر صفحه نمایش بزرگتر یا باتری صفحه 4 XL نیز در فروش در یک تخفیف بزرگ دلربا $12 ماه پس از لایحه اعتبار با حداکثر سرعت دویدن قسط قصد دارد در یک 64GB ذخیره سازی پیکربندی و انتخاب خود را از سیاه و سفید و یا سفید رنگ است. که مقدار به $288 به جای 900 دلار یا بیشتر در حالی که 128 گیگ نوع نیاز به 100 دلار پرداخت در بالای همان 12 دلار در اقساط ماهانه اضافه کردن به کمتر از 400 دلار است.

یک بار دیگر این پسران بد ممکن است بزرگترین در جهان بالا پایان دستگاه های آندروید اما آنها بالا-شرکت اپل در حال حاضر در دسترس در اواسط محدوده قیمت با P-OLED صفحه نمایش در دو مناسبی 6 گیگابایت رم, جامد, عمر باتری (تا آنجا که 4 XL نگران است حداقل) فوق العاده دوربین های دیجیتال و بسیار پاسخگو نرم افزار با جدی وعده از سه سیستم عامل به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im