در اینجا چگونه شما می توانید برای اولین بار در بلوک خود را به اجرا در iOS 14 در آی فون خود را

اگر شما یک اپل آی فون SE (هر دو اول و نسل دوم), آی فون 6s یا زود شما هم اکنون می توانید نصب اولین نسخه بتا از iOS 14 در گوشی شما. این خطر وجود دارد برای کسانی که نصب بتا اگر آنها با استفاده از آی فون خود را به عنوان راننده روزانه. یک نسخه بتا از iOS است که معمولا پر از اشکالات به این معنی که برخی از ویژگی های به طور معمول برای اعطا گرفته ممکن است به درستی کار نمی کند. البته این اشکالات ثابت خواهد شد زمان نسخه نهایی نرم افزار منتشر شده است (به احتمال زیاد در ماه سپتامبر). علاوه بر این اگر شما صاحب یک آی فون 11 مدل شما می توانید پیدا کردن که فوق العاده عمر باتری در نظر گرفتن یک ضربه در حالی که در حال اجرا بتا.

بود که اپل برای اولین بار آیفون کاربر را در بلوک خود را با آندروید-سبک ویدجت

از سوی دیگر نصب بتا عمومی به شما این فرصت را به بازی در اطراف با برخی از ویژگی های جدید از جمله آندروید-سبک ویدجت ها و برنامه کتابخانه است. سابق را فراهم می کند زندگی می کنند-به روز رسانی اطلاعات است که متناسب با در جعبه بر روی صفحه نمایش در آوردن اولین تغییر به شبکه از آی فون اصلی راه اندازی شد در سال 2007. دومی نزدیک ترین چیزی است که کاربران iOS به یک کشو app در حال حاضر. نرم افزار کتابخانه انواع برنامه ها به ترتیب حروف الفبا و با دسته بندی. این شهر همچنین دارای یک نوار جستجو است که اجازه می دهد تا شما را به جستجو برای یک برنامه خاص ،

برنامه کلیپ با استفاده از فقط بخشی از یک برنامه است که مورد نیاز است برای دریافت کار انجام می شود در iOS 14. برنامه کلیپ احضار با استفاده از یک کد QR و یا از طریق NFC. در حالی که معرفی ویژگی در WWDC, اپل, نرم افزار chief Craig Federighi گفت: “این همه در مورد گرفتن به بخشی از یک برنامه لحظه ای که شما به آن نیاز دارید.” صحبت از چند وظیفه ای (Ha! مارپیچ. هیچ کس صحبت از چند وظیفه ای). به طور جدی هر چند تصویر در تصویر می آید به آی فون در iOS 14 اجازه می دهد شما را به تماشای یک ویدیو و یا شریک شدن در یک ویدئو کنفرانس در حالی که با استفاده از برنامه دیگری. بله ما می دانیم که این یکی از ویژگی های است که کاربران آندروید در حال حاضر لذت بردن از با استفاده از.

صحبت از اندروید (که شما می توانید اغلب در حالی که صحبت کردن در مورد iOS 14), کاربران آیفون روشن ساخته است که آنها خسته از داشتن روی صفحه نمایش خود را پوشش داده تا به طور کامل در حالی که از دریافت یک تماس تلفنی. بنابراین در iOS 14 آنها اطلاع داده خواهد شد یک تماس با یک بنر اطلاع رسانی در بالای صفحه نمایش است که طول می کشد بسیار کمی املاک و مستغلات. FaceTime تماس ها و تماس های از برنامه های شخص ثالث نیز با استفاده از جدید بنر اطلاع رسانی.

در ماه فوریه ما به شما گفت که اپل یک سیری-ous مشکل است. سیری است که هیچ جا به عنوان مفید یا دقیق گوگل به عنوان دستیار است. آن است که حتی نزدیک است. در حالی که سیری قرار است به مغز به روز رسانی از انواع در iOS 14 او نیز نمی خواهد تا از کل صفحه نمایش به عنوان او در حال حاضر در حال حاضر. به جای سیری میآید تا از پایین صفحه نمایش با پاسخ ظاهر می شود به عنوان یک بنر در بالای صفحه نمایش.

همچنین ظاهر شدن در iOS 14 توسط یک برنامه جدید به نام ترجمه خواهد شد که قادر به ترجمه یک مکالمه بین دو نفر به زبان های مختلف صحبت. و صحبت کردن در مورد ترجمه وب سایت می تواند به طور خودکار ترجمه شده در سیاحت اکتشافی در افریقا. وجود دارد برخی دیگر از ویژگی های جدید از جمله یک نوار جستجو برای emojis بر روی آی فون صفحه کلید یک راه برای اضافه کردن یک ماسک صورت را به خود Memoji و برخی از پیشرفت های به iMessage.

شما می توانید نصب iOS 14 بتا عمومی توسط پیوستن به اپل بتا نرم افزار برنامه و درخواست که در iOS 14 beta به روز رسانی ارسال می شود را به گوشی خود را. قبل از نصب نسخه بتا اپل نشان می دهد که شما را به بالا و داده های خود را با استفاده از ماشین زمان است. عمومی نسخه های بتا با بازخورد برنامه است که شما استفاده خواهد کرد برای اپل ارسال نظرات و پیشنهادات خود را در مورد iOS 14.

شما می توانید رول تاس و به روز رسانی به iOS 14 بتا عمومی در حال حاضر صبر کنید برای یکی دیگر از چاشنی بیشتر بتا عمومی و یا شمارش ثانیه تا سپتامبر است. آن را تا به شما!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>