در اینجا چگونه کهکشان برابر 2 ممکن است بهترین 2020 تاشو تلفن تاج از همسر Xs

سامسونگ در حال آماده سازی به زودی انتشار OG Galaxy برابر جانشین به احتمال زیاد نمایش آن بر روی صحنه در کنار توجه 20 اعلام شده در آغاز ماه اوت است. پس از اصلی Galaxy برابر غرق قبل از آن منتشر شده بود و حتی برای عموم در آن قرار گرفتند کامل تعمیرات اساسی با یک صفحه نمایش/لولا تقویت قبل از آن شد و در نهایت در خواست سقوط.

که هنوز هم معنی تقریبا یک سال و نیم بین اولین, برابر, است, اصلی, انتشار, تاریخ, دوم, برابر, واقعی, یک, پس, سامسونگ در زمان حال به منظور افزایش و لهستانی مفهوم بیشتر است. متاسفانه S Pen است که اتفاق می افتد نه به عنوان شرکت است که هنوز هم تسلط بر نمایش پوشش مورد نیاز برای هر دو خم می شود و با استفاده از یک قلم.
برای برابر 2 سامسونگ خواهد بود با استفاده از نازک شیشه ای (UTG) در بالای صفحه نمایش انعطاف پذیر پانل درست مثل آن را در Galaxy Z تلنگر. پوشش لایه از تلنگر 30 میکرومتر در ضخیم در حالی که می گویند ، Galaxy Note 10 پوشش شیشه ای, کورنینگ گوریل را شیشه ای 6 – دارای ضخامت بین 0.4 تا 1.2 میلی متر بسته به جایی که شما اندازه گیری.

Samsung Galaxy برابر 2 اندازه صفحه نمایش و سرعت رفرش مشخصات

به عنوان اگر برای جبران عدم شایعه S Pen گلکسی برابر 2 مشخصات معرفی خواهد کرد 120Hz نمایش حداقل با توجه به کره ای, رسانه ها خواهد بود که چشم نهان در foldable دستگاه. که اولین بار ما در حال شنیدن خاص که شایعه بیش از حد به عنوان صنعت نمایش تحلیلگر راس جوان شده است اوج برابر 2 نمایش مشخصات و گفت: آن را نمی خواهد که یک S Pen با توجه به پوشش فیلم مشکلات حتی قبل از رسانه های کره ای موید این واقعیت خود را از منابع صنعت.

که در اشاره به داخلی تاشو صفحه نمایش است که در حال حاضر در اندازه 7.3 اینچ در برابر به 7.7 اینچ در برابر 2 کامل با 120 هرتز رفرش خوبی است. چیزی که نگه داشته و بسیاری از مردم حتی با توجه به OG برابر شده اما ما به این معنی نیست که پوشش فیلم و لولا مشکلات بود خیلی ضعیف 4.6″ اندازه صفحه نمایش خارجی. در این اندازه و قد بلند نسبت ابعاد آن را خوب است برای سریع چک به جای طولانی وبگردی یا تماشای ویدئو جلسات برای هر یک از آن شما تا به حال برای باز کردن گوشی.

با Galaxy برابر 2 اما سامسونگ در حال حاضر آماده به تلنگر “در تاشو” مفهوم بر سر آن و ارائه کامل 6.23″ صفحه نمایش خارجی به طوری که مردم می توانند انجام بسیاری بر روی آن بدون توسل به یک لولا حرکت.

قضیه ساده است و در حال حاضر انجام شده است در “خارج تاشو” دستگاه های مانند همسر Xs که ما بررسی چندی پیش – شما باید یکی از بزرگ 6″+ نمایش در خارج برای انجام این دسته از گوشی های هوشمند خود نشستند و حتی بزرگتر, قرص, اندازه صفحه نمایش برای گشودن زمانی که مورد نیاز به عنوان خوانده شده, فهرست بازی و یا تماشای فیلم در یک سخاوتمندانه تر بوم.
اگر سامسونگ موفق به کشیدن این آبدار برابر 2 مشخصات خاموش و سپس آن را در شکل دادن به بهترین گوشی تاشو اعلام کرد, ضرب و شتم همسر Xs به پانچ با بالاتر از نرخ تجدید و نازک پوشش شیشه ای. قیمت, اما, انتظار می رود که فقط یک بنجامین خجالتی OG در برابر آزادی به این معنی که آن را هنوز هم بسیار گران قیمت دستگاه.

اینجا همه شایعه Galaxy برابر 2, مشخصات و لیست قیمت:

صفحه نمایش(s): 7.7″ 120Hz 2213 x 1689 داخلی 6.23″ 2267 x 819 پیکسل و صفحه نمایش خارجی

دوربین(s): 12 MP, اصلی, 64 MP تله, 16 MP ultrawide

پردازنده: گل میمون 865 w/ کوالکام X55 5G مودم

حافظه: 12GB RAM/512GB سازی

قیمت: $1780

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>