در اینجا این است که چگونه دانشمندان می دانند رمان کروناویروس نبود ساخته شده در آزمایشگاه

  • منشاء رمان coronavirus همه گیر است که این موضوع از تئوری های توطئه که گردش در رسانه های اجتماعی ادعا می کنند که این ویروس ایجاد شده در ووهان آزمایشگاه.
  • محققان در حال حاضر نشان داده است که این ویروس با منشاء حیوانی.
  • یک گزارش جدید توضیح می دهد که دقیقا به همین دلیل جامعه علمی موافق است که این ویروس است در نتیجه تکامل طبیعی از یک خفاش coronavirus که آن را در بر داشت راه را برای انسان است.

شواهد علمی که کروناویروس نبود ایجاد شده در یک آزمایشگاه هرگز به ویروسی مانند دیوانه توطئه مهم نیست که چگونه بسیاری از بار دانشمندان به مردم بگویید که COVID-19 نیست یک بیماری است.

تحقیقات قدمت آن به ماه مارس نشان می دهد که SARS-CoV-2 ویروس تکامل یافته به طور طبیعی از حیوانات. این مطالعات توضیح داد: بدون شک این ویروس رشد در داخل یک حیوان قبل از پرش به انسان است. این هنوز مشخص نیست که آیا coronavirus شروع به پریدن کرد به طور مستقیم به انسان و یا صرف برخی از زمان در داخل متفاوت میزبان. دانشمندان معتقدند که این ویروس یا توسعه آن “قدرت فوق العاده” از انسان ها آلوده پس از آنها ساخته شده پرش به گونه های ما و یا در حالی که در داخل ميزبان. اطلاعاتی ایالات متحده اعلام کرد چند ماه پیش که هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس تولید شده در داخل یک آزمایشگاه موافقت با جامعه علمی که ویروس تکامل یافته به طور طبیعی. Dr. Anthony Fauci همچنین اظهار نظر در این موضوع در آن زمان گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که ثابت کند این ویروس ایجاد شده در آزمایشگاه. یکی دیگر از دانشمند توضیح می دهد که در حال حاضر کلید شواهد محققان مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به نتیجه گیری خود را.

پولی هایس یک انگل شناسی و میکروب شناسی پزشکی مدرس در دانشگاه وست مینستر توضیح داد در این گفتگو چگونه دانشمندان می دانند این ویروس در آمد از خفاش ها و نبود ساخته شده در آزمایشگاه.

“دقیقا چگونه ما می دانیم که این ویروس SARS-CoV-2 دارای یک زئونوز’ منشاء حیوانی و نه مصنوعی یکی است؟” هیز نوشت. “پاسخ دروغ در مواد ژنتیکی و تاریخچه تکاملی ویروس و درک زیست از خفاش ها در سوال است.”

دانشمندان توضیح داد SARS-CoV-2 ژنوم بوده است توالی و برای عموم به اشتراک گذاشته هزاران بار توسط دانشمندان در سراسر جهان است. “اگر این ویروس شده بود مهندسی ژنتیک در آزمایشگاه وجود دارد می تواند نشانه ای از دستکاری در ژنوم اطلاعات” هیز اشاره کرد.

دستکاری عبارتند از “شواهد موجود ویروسی توالی به عنوان ستون فقرات برای ویروس جدید و آشکار و هدفمند وارد شده (یا حذف) عناصر ژنتیکی.”

این دانشمند توضیح داد که آن را “بسیار بعید است که هر گونه تکنیک های مورد استفاده به لحاظ ژنتیکی مهندس ویروس نمی خواهد ترک یک امضای ژنتیکی مانند خاص قابل شناسایی قطعات DNA کد.”

به عبارت دیگر سازندگان از چنین یک ویروس نمی خواهد بود قادر به پنهان کردن آهنگ های خود را به عنوان برخی از افرادی که طرفداران تئوری های توطئه سرزنش ووهان آزمایشگاه در چین ممکن است فکر می کنم.

ژنوم رمان coronavirus شبیه به دیگر بت coronaviruses و همچنین coronaviruses است که گردش در pangolins. تفاوت بین ژنوم نشان می دهد که تکامل طبیعی از پاتوژن که نشان می دهد SARS-CoV-2 تکامل یافته از قبلی coronavirus.

سنبله پروتئین ویروس دارای یک کلید از ویژگی های است که اجازه می دهد تا آن را آلوده انسان و سنبله پروتئین است که متصل به ACE2 گیرنده. اما گونه دیگر از coronavirus ویژگی های مشابه هیز نوشت, اثبات این است که ویروس جدید تکامل یافته به طور طبیعی.

هیز همچنین خطاب نگرانی که این ویروس ممکن است شبیه به یکی دیگر از خفاش شناخته شده ویروس شناخته شده به عنوان RaTG13 یافت توسط ووهان محققان. ژنوم هستند 96 درصد یکسان به یک دیگر, اما آنها به طور قابل توجهی متفاوت است. علاوه بر این دو نشان داده شده است به یک جد مشترک پس RaTG13 نیست پیشرو, SARS-CoV-2.

یک پنجم از همه پستانداران بر روی زمین هستند و خفاش و برخی از آنها زندگی می کنند تنها در برخی شرایط آب و هوایی. این توضیح می دهد که چرا رمان virus است به احتمال زیاد به از خفاش ها نسبت به سایر انواع حیوانات.

این معلوم نیست که بیمار صفر است که چین هنوز به افشای اطلاعات است. هایس با اشاره به این ووهان بازار که در ابتدا معتقد بودند. این چیزی است که چین اذعان کرد چند ماه پیش. دانشمند همچنین با اشاره به “احتمال یکی از دانشمندان درگیر در بت coronavirus تحقیقات در ووهان ندانسته آلوده شدن و آوردن این ویروس را از آن خود موضوع خفاش ها زندگی می کردند.” این نمی خواهد واجد شرایط به عنوان یک آزمایشگاه, نشت, او گفت:. آن را هنوز هم به عنوان یک عفونت است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر