اینجا چقدر توجه داشته باشید کهکشان 20 سری و کهکشان برابر 2 5G می تواند هزینه

Samsung Galaxy S20 سری مسخره گران قیمت در راه اندازی و چندین گزارش نشان داد مشتریان به دور از تحت تاثیر قرار. با وجود واکنش های منفی هر چند یکی از نشت نشان می دهد این شرکت کره جنوبی در حال برنامه ریزی برای رفتن و حتی بالاتر با آن مجموعه بعدی از flagships.

توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20 فوق العاده هستند و بسیار گران تر

محبوب یونانی سایت تکنولوژی دیوانه وار به اطلاعات به دست آمده از یک “منبع بسیار قابل اعتماد” در هر دو مورد تاریخ انتشار و قیمت گذاری از نسل بعدی Galaxy Note 20 و توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده.این گوشی خواهد شد و گزارش خود را در اولین حضور بین المللی در چهار شنبه 5 اوت در آینده Samsung Unpacked event. قبل از دستور به احتمال زیاد شروع به مدت کوتاهی پس از در انتظار محموله در روز پنج شنبه, آگوست 27.

این منبع در سوال معتقد است استاندارد سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 در حال رفتن به خرده فروشی در €1,249 در یونان. که به طور قابل توجهی بالاتر از Galaxy Note 10 بود که در قیمت €999 در این کشور که آن را سال گذشته راه اندازی شد.

اگر چه هنوز تایید نشده قیمت گذاری در سراسر بقیه اروپا باید پایین تر با تشکر از نرخ مالیات های مختلف. اکثر مشتریان در منطقه باید قادر به انتخاب کنید توجه داشته باشید کهکشان 20 تا برای هر دو €1,199 یا €1,209.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده, از سوی دیگر, می تواند هزینه عظیم €1,499 در یونان. که بالاتر از هر دو توجه داشته باشید کهکشان 10+ که retailed در €1,149 و کهکشان S20 فوق العاده است که راه اندازی در €1,399 در کشور است.

مانند توجه داشته باشید کهکشان 20 Galaxy Note 20 فوق العاده باید ارزان تر در دیگر بازارهای اروپایی. اگر این یونانی قیمت دقیق گوشی های هوشمند است که به احتمال زیاد به خرده فروشی در €1,449 و €1,459 در بسیاری از کشورها.

کهکشان 2 برابر گران تر از اصل

تکنولوژی دیوانه وار همچنین دریافت برخی از اطلاعات در مورد بسیار پیش بینی Galaxy برابر 2. دومی است که انتظار می رود رونمایی شود در کنار Galaxy Note 20 سری اما ممکن است ضربه قفسه ها تا اواخر ماه سپتامبر یا اکتبر به دلیل COVID-19 تاخیر.

در یونان ultra-premium دستگاه ظاهرا خرده فروشی در €2,199. اگر درست است که به معنی 5G Galaxy برابر 2 خواهد بود گران تر از 4G Galaxy برابر اما ارزان تر از 5G Galaxy برابر شده است.

چه در مورد قیمت گذاری در ایالات متحده آمریکا?

اگر قیمت قبلی تفاوت دارد چیزی به توسط سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 می تواند برای خرید در دسترس برای $1,199 در ایالات متحده در راه اندازی در تنظیمات استاندارد. صحبت که شایعه شده است که مدل پایه ارائه خواهد شد 128GB ذخیره سازی و 12GB RAM.

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده از سوی دیگر به احتمال زیاد خرده فروشی $1,449 در ایالات متحده است. طبق معمول هر چند خریداران را انتخاب کنید که به قبل از سفارش گل سرسبد باید دریافت نوعی از هدیه.

چه نوع از ارتقاء سامسونگ برنامه ریزی شده در این سال باقی مانده است دیده شود اما این می تواند شامل آینده کهکشان جوانه زندگی می کنند و یا کهکشان دیده بان 3. این دو محصول به احتمال زیاد رونمایی در هفته آینده قبل از رویداد Unpacked.

آن را کمی سخت تر برای برآورد Galaxy برابر 2 قیمت گذاری در ایالات متحده, اما این اطلاعات به بیرون درز امروز نشان می دهد آن را به طور بالقوه می تواند هزینه حدود $2,000. پیشتر گزارش ها حاکی از سامسونگ امیدوار بودم به قیمت های پایین تر اما که ممکن است در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>