اگر شما هنوز هم نا امید در مورد سامسونگ بسیاری از شایعه downgrades برای “منظم” توجه داشته باشید کهکشان 20 است که شروع به صدا بیشتر و بیشتر شبیه به یک توجه داشته باشید 20 Lite نوع یک گزارش جدید از کره جنوبی ممکن است قادر به کمک به شما در غلبه بر ناامیدی خود را و شاید حتی با قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود.

به عنوان محلی Yonhap news agency bombastically ادعا می کند توجه داشته باشید 20 می تواند این شرکت را “ارزان ترین 5G گل سرسبد دستگاه تلفن همراه در سال های اخیر” هنگامی که آن را در نهایت به فروش می رود که ظاهرا اتفاق می افتد در آگوست 21.
البته سامسونگ نبوده است فروش 5G را فعال کنید گوشی که برای بسیاری از سال پس از این شایعه صرفا نشان می دهد که توجه داشته باشید کهکشان 20 خواهد بود ارزان تر از سلف خود و همچنین به عنوان کهکشان S10 5G و اوایل سال 2020 منتشر Galaxy S20 خانواده است. شما نیز دقیقا به دنبال در یک زمین بسیار مخربی کاهش قیمت اما هر نوع برش بهتر از یک پیاده روی.

را توجه داشته باشید 20 5G ماندن زیر 900 دلار در ایالات متحده ؟

این که سوال سختی برای پاسخ به طور انحصاری بر روی کره tags اما از آنجا که توجه داشته باشید از 10 به طور معمول هزینه $950 stateside, آن را قطعا ممکن است. ظاهرا 6.7 اینچ یا بیشتر توجه داشته باشید کهکشان 20 5G را برای 1.199 میلیون برنده در آن تولید کننده داخلی که تقریبا برابر است با $995 در زمان نوشتن این مقاله است.
که صدا نیست به خصوص تشویق, اما شما باید نگه دارید در ذهن 6.3 اینچ توجه داشته باشید از 10 نوع بود که در داخل کشور منتشر شد در قیمت توصیه می شود از 1.248 میلیون برنده پاییز گذشته در حالی که 6.2 اینچ S20 5G آغاز شده و در همان قیمت حدود شش ماه پیش.

بدترین سناریو در حال حاضر به نظر می رسد برای $950 ما قیمت برای توجه داشته باشید 20 5G که برای تلفن های موبایل عادلانه است. پس از همه این گوشی انتظار می رود که برای حل و فصل یک پلاستیک ساخت و یک صفحه تخت با یک سنتی 60 هرتز سرعت رفرش محدود اما گفت که صفحه نمایش خواهد شد بسیار بزرگتر از یک ارائه شده توسط Note 10 که همچنین فاقد 5G اتصال در ایالات متحده است.
نسبت به آن استاد ، توجه داشته باشید کهکشان 20 5G نیز باید ارتقا رو به عقب لنز تله از 12 تا 64 مگاپیکسل و همچنین بدیهی است که جای منسوخ Snapdragon 855 پردازنده با یک 865 سیلیکون است.

توجه داشته باشید 20 فوق العاده را تضعیف S20 فوق العاده

با دو منحنی 120Hz نمایش طراحی فوق العاده ساخته شده از شیشه و آلومینیوم و یک 108MP اولیه رو به عقب تیرانداز و 12 گیگابایت از RAM به عنوان استاندارد توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده 5G خواهد شد قابل پیش بینی نمی آیند ارزان.
اما در 1.452 میلیون برنده ($1,205) این مطلق 6.9 اینچ جانور تنها باید همیشه کمی گرانتر از ورود به سطح توجه داشته باشید 10+ تنظیمات و به طور قابل توجهی ارزان تر از یک کهکشان S20 فوق العاده 5G. دومی مدل منتشر شد در 1.595 میلیون برنده در کره جنوبی که به معنی توجه داشته باشید 20 فوق العاده می تواند در حدود 10 درصد بیشتر مقرون به صرفه است.

Extrapolating که شکاف به ما باعث می شود ما امیدواریم که سامسونگ چیز بزرگ بعدی را شروع در $1,250 اگر چه حتی شانس این شرکت می تواند دور که تعداد پایین به $1,200. با توجه به همه فوق ultra-high-end مشخصات و دولت از هنر و فن آوری های, که واقعا بهترین قیمت ما می تواند امید برای, اگر چه از آن باقی مانده است دیده می شود اگر سامسونگ قادر خواهد بود به نوبه خود چیزهایی در اطراف آن آرژانتين گل سرسبد گوشی های با این اعداد.
برنامه ریزی شده به طور رسمی پرده برداری کنار بدون شک گران Galaxy Z برابر 2 5G در آگوست 5, Galaxy Note 20 و تبصره 20 فوق العاده 5G انتظار می رود به رفتن برای قبل از سفارش در مدت کوتاهی پس از آن بسیار پیش بینی مجازی بستهای رویداد و شروع به حمل و نقل یک زن و شوهر از هفته بعد حداقل در بازارهای کلیدی مانند کره جنوبی و ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im