• Coronavirus واکسن قیمت نازل شده و یا به بیرون درز برای برخی از شرکت ها در خط مقدم COVID-19 واکسن پژوهش است.
  • برخی از شرکت های دارویی به دنبال به دست آوردن سود از COVID-19 واکسن در سال آینده. اگر داروهای مورد تایید آنها هزینه می تواند در هر نقطه بین $20 به 40 دلار در هر دوز با برخی از روش های درمانی نیاز به دو دوز.
  • شرکت های دیگر خواهد شد تعقیب سود در ابتدا و COVID-19 واکسن می تواند هزینه به عنوان کمی به عنوان $3 $4 در هر دوز.

چندین واکسن نامزدهای نهایی رسیده اند فاز آزمایش با هر دو مدرن و فایزر/BioNTech خود را اعلام فاز 3 دادگاه قصد دارد در اوایل این هفته. این AstraZeneca/آکسفورد واکسن دیگر محبوب واکسن نامزد خواهد شد که شروع آن تست نهایی مرحله بعدی در ماه است. نتایج می تواند به عنوان اوایل ماه اکتبر یا نوامبر برای برخی از این داروها و تنظیم کننده ممکن است مسئله اضطراری با استفاده از مجوز قبل از سال 2020 از طریق. تنها خاص در خطر دسته از افراد می تواند واکسینه این سال هر چند از جمله سالمندان و کارگران خط مقدم. جمعیت به طور کلی نمی خواهد دسترسی به کروناویروس واکسن تا مدتی در اوایل سال 2021 در soonest.

که همه لولا از موفقیت فاز 3 محاکمات است. تجربی مواد مخدر باید برای اثبات آنها موثر است و پاسخ ایمنی آنها را وادار می تواند به جلوگیری از COVID-19 عفونت. هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از پیشرفته ترین واکسن نامزدها را تصویب فاز 3 خواهد شد که نتایج خوبی به اندازه کافی به حکم قانونی تصویب. اما اجازه دهید فراموش نکنید که برخی از 150 تیم باید سوار بر این coronavirus واکسن سفر و بسیاری از آنها شروع خواهد شد بالینی در ماه های آینده. همچنین این واقعیت است که برخی از شرکت هایی که رسیده فاز 3 مرحله را آغاز کرده اند صحبت کردن در مورد قیمت ممکن برای داروهای خود را ممکن است یک نشانه آن است که این شرکت ها اعتماد به نفس است که محصولات خود را می تواند به جلوگیری از عفونت.

نه همه COVID-19 واکسن خواهد بود قیمت به همان اندازه و حتی اگر آنها همان نتیجه و نیاز به همان تعداد از عکس های به کار انجام می شود. برخی از شرکت ها به دنبال سود بلافاصله در حالی که دیگران خواهد شد فروش مواد مخدر در, بسیار سخت تر از حاشیه ها و با هدف سود از آسمان بالا واکسن تقاضا است.

منابع گفت: بار مالی (از طریق لباس رنگارنگ دلقک ها احمق) که مدرن با هدف فروش آن واکسن در 50 $به 60 $در هر دو دوز درمان است. شرکت mRNA مواد مخدر اجرا خواهد شد به فاز 3 داوطلبان در دو دوز. این قیمت شامل کشورهای ثروتمند مانند آمریکا با دیگر افراد آشنا با بازار گفت: Moderna اولویت بندی کرده است این بازار. مدرن قیمت گذاری “علل قابل توجهی نگرانی و مشکلات در مذاکرات در نظر این واقعیت است که شرکت های دیگر متعهد شده اند بسیار پایین تر قیمت” هر گزارش.

AstraZeneca است که انتظار می رود به فروش آکسفورد مواد مخدر به برخی دولت های اروپایی برای تنها $3 $4 در هر دوز با توجه به SVB Leerink تحلیلگر جفری Porges. AstraZeneca جوهر $1.2 میلیارد مقابله با دولت ایالات متحده برای 300 میلیون دوز به عنوان آن را نیز قرار می دهد قیمت این واکسن در 3 $به $4. شرکت داروسازی دارای جوهر معاملات با کشورهای دیگر از جمله انگلستان و هند برای واکسن تامین و آن را با هدف تولید انبوه 2 میلیارد دوز یک بار این دارو مورد تایید است. آکسفورد محققان درگیر در این پروژه باید گفت که آنها با هدف پایین نگه داشتن هزینه برای واکسن اصرار مشارکت با AstraZeneca است نه برای سود مشارکت.

فایزر در حال همکاری با آلمان BioNTech واکسن آغاز شده است که فاز 3 محاکمات این هفته به عنوان به خوبی. شرکت گزارش خواهد شد فروش مواد مخدر برای حدود 20 دلار در هر دوز مدیر عامل آلبرت Bourla گفته وال استریت ژورنال. این شرکت را نمی بینم coronavirus مشکل ناپدید شدن در هر زمان به زودی و واکسن مورد نیاز را برای سالهای زیادی را به آمده است. که در راستای تحقیقات اخیر که گفت: COVID-19 ایمنی ممکن است طولانی تر از یک سال به عنوان مورد با دیگر انسان coronavirus واکسن. JPMorgan Chase & Co. تخمین می زند که شرکت گزارش سالانه coronavirus واکسن فروش می تواند به 5.5 میلیارد دلار در سال 2022 با فرض اولیه در قیمت از $20 در هر دوز در ایالات متحده است. این BioNTech مواد مخدر نیز نیاز به دو دوز در هر بیمار با توجه به پروتکل مورد استفاده در آزمایش های بالینی.

Bourla گفت که قیمت برای بازارهای فقیر تر خواهد بود مقرون به صرفه است. “این بسیار متفاوت و پویا بیش از وجود دارد, و من نمی خواهد نگه دارید ما به همان استاندارد به هزینه 19 دلار در هر دوز او گفت:” از کشورهای آفریقایی. دولت آمریکا امضا a $1.95 میلیارد مقابله با Pfizer 100 میلیون دوز است که قیمت این واکسن در حدود 20 دلار در هر دوز.

GAVI واکسن داد که شرکت پیشرو COVAX تسهیلات به منظور اطمینان از قیمت گذاری عادلانه به کروناویروس واکسن گفت: انتخاب که آن را به حال هیچ هدف خاص قیمت در نظر داشته باشید. آن را با هدف مذاکره محکم قیمت گذاری برای غنی تر و فقیر کشور است. مدیر عامل شرکت گاوی ست برکلی توضیح داد که قیمت نشت از اتحادیه اروپا نشان داد که واکسن هزینه 40 دلار در هر دوز, اما نه دقیق ، که 40 دلار هدف حداکثر برآورد برای ثروتمند کشورهای exec گفت.

این COVAX ابتکار co-رهبری GAVI سازمان بهداشت جهانی و CEPI ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری با هدف ارائه 2 میلیارد دوز در سراسر کشور است که ثبت نام تا پایان 2021. برکلی توضیح داد که آن را خیلی زود به می گویند که دقیقا چه مقدار COVID-19 واکسن هزینه خواهد شد چرا که تست نمی رسید برای هر یک از آنها. که تغییر نمی کند این واقعیت است که برخی از شرکت ها را نگاه کنید به قابل ملاحظه سود در حالی که دیگران نمی حداقل در ابتدا. صرف نظر از آنچه واکسن هزینه خواهد شد برخی از دولت ها را فراهم خواهد کرد آنها را به رایگان به شهروندان خود اگر چه ما هنوز به گونه رسمی COVID-19 ایمن سازی سیاست.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de