در اینجا چگونه بسیاری از آمریکایی ها خود را صرف $1,200 محرک چک

  • پس از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در ماه مارس دموکرات ها در حال هل دادن حتی بزرگتر بسته محرک اقتصاد به افزایش است.
  • یک مطالعه اخیر نشان داد که اکثر آمریکایی ها استفاده می شود خود را $1,200 پرداخت در موارد ضروری مانند اجاره و غذا و آب و برق.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

با کروناویروس آوردن اقتصاد ایالات متحده را به متوقف جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس به تصویب یک جارو 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که شامل 1200 دلار پرداخت به واجد شرایط آمریکایی ها. IRS شروع به صدور گفت: پرداخت از طریق واریز مستقیم ماه گذشته متوقف و پذیرش درخواست های جدید در مارس 13. اگر شما واجد شرایط برای پرداخت اما نمی ارائه IRS خود را با اطلاعات بانکی شما به احتمال زیاد دریافت یک بررسی در پست مدتی قبل از ماه جولای ،

در حال حاضر که ما حدود یک ماه از حذف در دور اول با لينک مستقيم سپرده آن را تبدیل شدن به روشن است که یک بسته محرک اقتصادی جدید لازم خواهد بود برای کمک به آمریکایی ها برای پرداخت ضرورت اساسی است. بیکاری همچنان در طول تاریخ در سطح بالا و یک مطالعه جدید نشان داد که اکثر آمریکایی ها خود را صرف $1,200 پرداخت در چیزهایی مانند اجاره و آب و برق و مواد غذایی است.

مقاله پژوهشی در مورد این موضوع از دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان می خواند:

با توجه به اندازه 2020 محرک چک ما ممکن است انتظار می رود اثرات زیادی در دسته بندی های مانند خودرو هزینه های الکترونیک, لوازم و مبلمان خانه. در عوض به نظر می رسد که افراد با ابتلا به اجاره و پرداخت صورتحساب و همچنین درگیر شدن در هزینه های مواد غذایی, مراقبت های شخصی و غیر بادوام.

در تمام دسته ها پیدا کنیم و از نظر آماری قابل توجهی افزایش در هزینه های زیر دریافت یک محرک را بررسی کنید. این پاسخ به طور گسترده ای توزیع شده در سراسر دسته بندی تجمعی هزینه مواد غذایی خانوار, غیر-لوازم خانگي و پرداخت هر افزایش در حدود $50-$75 در سه روز پس از دریافت چک.

به عبارت ساده آمریکایی ها نیست خود را صرف $1,200 پرداخت اقلام لوکس مانند خودروهای جدید, اما نه استفاده از آن را برای ملزومات است. مطالعه بیشتر نشان داد که اکثر خانواده ها صرف بیش از 400 دلار در 10 روز اول پس از دریافت پرداخت. این خط نیاز برای یک بسته محرک اقتصادی جدید اگر چه که ممکن است آشکار باقی مانده است چیزی از رمز و راز در این نقطه است.

همانطور که ما قبلا گزارش کاخ سفید در حال حاضر سرگرم کننده تعدادی از ایده ها از جمله یک $5,000 پرداخت برای آمریکایی ها که انتخاب کردن برای به تاخیر انداختن مزایای سوسیال سکیوریتی خود را. و هر چند بسیاری از رهبران دموکرات در حال دفاع از یک بسته محرک اقتصادی جدید رئیس جمهور تهمت به تازگی گفت که او “هیچ عجله” به تصویب جدید امداد لایحه.

به این نکته واشنگتن پست امروز گزارش داد:

آمریکا نقل مکان کرد و به سمت پاساژ جمعه از 3 تریلیون دلار کاهش مالیات و هزینه های لایحه که آنها گفته اند هدف می به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از رمان coronavirus شیوع کارگردانی مبالغ زیادی از پول به تمام گوشه و اقتصاد است.

اما کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا گفته اند که آنها بلافاصله بازیگران این لایحه کنار ترک نامشخص چه مراحل سیاستگذاران ممکن است به عنوان اقتصاد در ادامه به صورت شدید گونه است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی در ماده نانسی پلوسی در اوایل امروز گفت که کنگره “باید افتخار مسئولیت آن به مردم آمریکا به کاهش ضربه از coronavirus با ساخت سرمایه گذاری جدی از قهرمانان عمل می کنند به کشور ما محلی و قبیله ای و منطقه ای دولت.” امیدوارم جمهوری خواهان و دموکرات ها می توانید خود را در مناقشات سیاسی را کنار گذاشته و در واقع رسیدن به نوعی سازش هر چه زودتر به جای بعد.

منبع تصویر: شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>