چند روز پیش ما به شما گفت که سامسونگ اعلام کرده بود که از آن ارائه شد تلفن رایگان تعمیرات به اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم مبارزه با جنگ علیه COVID-19 در ایالات متحده است. تولید کننده teaming تا با uBreakiFix به ارائه صفحه نمایش رایگان تعمیرات و تعویض باتری و بیشتر به پزشکان و پرستاران EMTs افسران پلیس و آتش نشان و دیگران. این طرح که به نام “رایگان تعمیرات خط مقدم” اجرا می شود از طریق ژوئن 30th, و شامل 30 درصد تخفیف خرید های ساخته شده در Samsung.com فروشگاه آنلاین.

اولین پاسخ دهندگان با یک صفحه دریافت یک رایگان تعمیر از uBreakiFix

امروز uBreakiFix اعلام کرده است که همکاری با گوگل و نیز ارائه رایگان تعمیرات به اولین پاسخ دهندگان که خود یک صفحه گوشی. پاسخ اول شامل افراد شاغل در اجرای قانون افسران پلیس, اورژانس های پزشکی, تکنسین (EMTs), آتش نشانان, پزشکان, پرستاران و داروسازان و پرستاری صفحه اصلی/کارکنان بیمارستان. توسط ارائه مدالها در یکی از بیش از 500 شرکت کننده uBreakiFix مکان این صفحه toting قهرمانان دریافت یک رایگان تعمیر هر پیکسل مدل بدون در نظر گرفتن آسیب. تعمیر زنجیره ای حق رای دادن ذکر شده برخی از مشکلات مشترک است که رفع آنها مانند “صفحه نمایش آسیب پورت شارژ مسائل تعویض باتری دوربین مسائل بلندگو مسائل و حتی مایع آسیب در برخی از موارد است.”

هر uBreakiFix franchisee دریافت کرده است مجموعه ای از دستورالعمل ها است که بر اساس پیشنهادات ساخته شده توسط CDC دولت و سازمان های محلی. به عنوان یک نتیجه, محلی فرانچایز قرار است به مطمئن شوید که کارکنان خود را در حال شستن دست های خود را بیشتر به طور مداوم تمیز کار-محیط و سطوح است که همیشه در حال لمس توسط کارکنان و عمومی و شرکت در “حداقل فرد-به-فرد تماس بگیرید.” کارکنان در حال پوشیدن دستکش هنگام لمس کردن دستگاه و با پوشیدن ماسک در هنگام نیاز به انجام این کار توسط قانون است. این شرکت همچنین مطابق با اصول بهداشتی همه دستگاه های گرفته شده و کسانی که در حال بازگشت به مشتریان.

به کار در اطراف اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که اکثر آمریکایی ها در حال تلاش برای پایبندی به uBreakiFix ارائه شده است تماس منظقه خدمات و پذیرش دستگاه هایی که نیاز به تعمیر از طریق پست الکترونیکی. آن را نیز “خانه تماس” تحت شرایط خاصی. این شرکت اشاره می کند که “این تغییرات اجازه می دهد uBreakiFix به ادامه به ارائه بحرانی پشتیبانی فنی و تعمیر به عنوان جوامع در سراسر کشور دگرگون به کار از راه دور مدرسه در منزل, اتصال عملا با دوستان و عزیزان سرگرم کننده خود را از خانه و بیشتر.”

رایگان صفحه تلفن تعمیرات برای اولین پاسخ دهندگان در دسترس خواهد بود از طریق ژوئن 30th یا تا زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین. اولین پاسخ دهندگان با استفاده از این پیشنهاد باید رها کردن خود صفحه در داخل فروشگاه و یا استفاده از منظقه خدمات. ادی, Trujillo, uBreakiFix معاون رئیس جمهور از مشارکت در uBreakiFix گفت: “ما می دانیم که” با هم ” تنها راه برای دریافت از طریق این. ما سپاسگزار برای کار با دوستان ما در گوگل به افتخار کسانی که خدمت در خط مقدم از این بحران است. ما می دانیم که یک گوشی هوشمند است که بیش از فقط یک مشکل در حال حاضر و آن را برای ما افتخار به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به اولین پاسخ دهندگان و بهداشت و درمان قهرمانان همیشه در ارتباط ماندن به چه چیزی مهم در طول این زمان.”

شما می توانید پیدا کردن نزدیکترین فروشگاه با کلیک کردن بر روی uBreakiFix.com. در صفحه وب شما می توانید برنامه ملاقات و مشاهده یک لیست از خدمات موجود. در حالی که سامسونگ و گوگل معاملات کار می کرد با شرکت uBreakiFix نیز تعمیر (برای شارژ) مدل های آی فون و گوشی های ساخته شده توسط تولید کنندگان دیگر مانند HTC, LG, Motorola, BlackBerry, Nokia, آمازون (بدنام تلفن آتش), وان پلاس و سونی.

ما باید خواندن دست اول گزارش نوشته شده توسط چندین اولین پاسخ بسیاری از آنها خطر جان خود را برای نجات جان دیگران است. پزشکان و پرستاران در E. R. و پلیس در حال خیره مرگ حق در چهره بسیاری از اوقات بدون لازم PPE که آنها نیاز دارند. در حالی که آنها در نظر گرفته نمی اولین پاسخ ما نیز تحسین آن ارائه بسته (از جمله گوشی های جدید و قرص دستور) و خستگی ناپذیر کارگران نگه داشتن مواد غذایی بازار باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im