در اینجا تمام WWDC سال 2020 اخبار اپل به اشتراک گذاشته شده در دوشنبه

  • اپل رفت مجازی به صورت سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان این سال با اجتماعی فاصله نیازهای ضروری coronavirus همه گیر دادن به ما از راه دور WWDC سال 2020 که لگد کردن در روز دوشنبه.
  • در اپل بزرگ نویسنده, ویترین, امروز, این شرکت زد طریق عمده به روز رسانی نرم افزار در آینده برای اپل, iPads ها, اپل, ساعت اپل تلویزیون و رایانه های مکینتاش در میان سیستم عامل های دیگر.
  • بررسی خلاصه ای از روز دوشنبه WWDC سال 2020 نکات برجسته زیر است.

اپل لگد WWDC سال 2020 در صبح روز دوشنبه با یک مقدار متفاوت کلیدی از مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در مقایسه با سخنرانی های دیده ایم او را بیش از خود را در نزدیکی دهه تصدی.

بدون در فرد مخاطب این بار به لطف اجتماعی فاصله مورد نیاز مداوم coronavirus همه گیر را ارائه و احساس کمی صمیمی تر — با قرار دادن دوربین ما اساسا در مرحله با شرکت اپل و مدیر اجرایی به عنوان او teed تا این سال را ارائه نرم افزار به روز رسانی خواهد شد که قدرت اپل, iPads ها, اپل, ساعت اپل تلویزیون و رایانه های مکینتاش در طول سال آینده. ما یک طعم و مزه از کشت از تغییرات آینده به iOS 14, watchOS 7, macOS, Big Sur همراه با تغییرات دیگر در راه به اپل و سیستم عامل های مختلف — تغییرات آغاز شده است که در آینده توسعه دهندگان امروز و کاربران نهایی را دریافت خواهد کرد با به روز رسانی نرم افزار در این پاییز.

آیا شما از دست رفته WWDC سال 2020 کلیدی و شما می خواهید برای دریافت یک مختصر و مفید در بزرگترین اطلاعیه و یا شما به تماشای آن زندگی می کنند و فقط می خواهید یک روکش سریع از تمام جزئیات مهم, شما به جای حق آمده است. در این پست ما می خواهیم نگاهی دقیق تر برخی از تیتر خبر که تحت سلطه WWDC سال 2020 در روز دوشنبه:

iOS 14

منبع تصویر: سیب

از سمت راست دروازه سیب معاون ارشد مهندسی نرم افزار Craig Federighi به مختصر و مفید تمام ویژگی های جدید هیجان انگیز در آینده با iOS 14 این سقوط.

برخی از نکات برجسته: iOS 14 معرفی واقعی ابزارک به آی فون برای اولین بار. شما می توانید پیدا کردن تمام ویدجت خود را به سمت چپ از صفحه نمایش, اما آنها همچنین می تواند کشیده شود به نشستن در کنار برنامه های خود را. ویدجت می آیند در اندازه های مختلف و با یک ویژگی به نام Smart پشته شما می توانید پشته انتخاب ابزارک در بالای هر یک از دیگر, و آن را تغییر دهید به طور خودکار در طول روز است.

به عنوان یک مصرف کننده مشتاق از راه بیش از حد بسیاری از جریان را نشان می دهد تلویزیون و فیلم بر روی آی فون در ضمن من خیلی خوشحال هستم که تصویر در تصویر (PIP) تصویری نیز اضافه شده در iOS 14. اگر شما در حال تماشای یک ویدئو بر روی آی فون خود را و ضربه تند وشدید زدن به صفحه نمایش این ویدئو را به طور خودکار به پیپ و شما می توانید ضربه تند وشدید زدن تصویری به سمت پنهان کردن آن در حالی که صدا همچنان به بازی. شما همچنین می توانید تغییر اندازه و حرکت آن را در اطراف صفحه نمایش است که اجازه خواهد داد که شما را به چند کاره هستند. در خبری دیگر سیری است یک نام تجاری جدید UI در iOS 14 وجود دارد و یک تن از بهبود بزرگ در حال آمدن به پیام های برنامه مانند توانایی به پین مکالمات به بالا از نرم افزار به طوری که شما نمی از دست دادن آهنگ از متن خود را با موضوعات مهم تماس با ما.

اطلاعات بیشتر در مورد iOS 14, که همچنین به ارمغان می آورد کشت و تغييرات خدمات مانند CarPlay و نقشه های اپل, حق در اینجا.


watchOS 7

اپل watchOS 7 شامل برخی ترفند برای عوارض از جمله به طور پیش فرض جدید چهره دیده بان و همچنین توانایی برای به اشتراک گذاشتن watch faces با یکدیگر است.

در میان دیگر نکات برجسته از آنچه در آینده با این بروز رسانی جدید اپل سازمان دیده بان طراحی شده است که به طور کامل ردیاب تناسب اندام و بنابراین اپل در حال حاضر با اضافه کردن “رقص” به عنوان یک ورزش گزینه است. همراه با این, اپل تصمیم گرفته است به تغییر نام فعالیت برنامه که در حال حاضر شناخته شده به عنوان “تناسب اندام است.” ساخته شده است در خواب ردیابی همواره بسیار درخواست ویژگی برای اپل واچ و اپل جدید خواب تجربه به نظر می رسد این لایحه مناسب — آن را در حال حاضر شامل یک “باد کردن” از ویژگی های است که کمک می کند تا پوشنده لباس شل و بی اراده کار کردن به خواب. دیده بان خود را پیگیری کیفیت خواب و بعد از خواب بیدار می شوید, ارائه یک ارزیابی.

این watchOS به روز رسانی حتی شامل یک coronavirus مربوط به به روز رسانی. وجود دارد در حال حاضر یک دست شستن از ویژگی های است که تشخیص حرکت است که مطابقت با عمل شستن دست یکی. این ویژگی های جدید خواهد مربی و اطمینان حاصل شود که شما دستهای خود را به طور کامل و برای مقدار مناسب از زمان است. اطلاعات بیشتر در مورد watchOS 7 بیش از اینجا.


iPadOS 14

منبع تصویر: سیب

در میان قابل توجه برجسته در آینده iPadOS 14 اپل اضافه شده یک نوار کناری جدید UI منحصر به فرد برای iPadOS. نوار کناری است که در حال حاضر در برنامه های مانند عکس ها و یادداشت ها فراهم می کند و کاربران بیشتری کنترل دانه و گسترش قابلیت ها و گزینه های در نسخه ی نمایشی ما امروز شاهد در طول اپل و نطق اصلی آن را نشان می دهد که این ویژگی های جدید بیشتر خواهد شد محو خط بین اپل و مک.

جدید تکرار از iPadOS همچنین شامل بهبود قابلیت جستجو. جستجو در iPadOS 14 را در حال حاضر تا حدودی شبیه جستجو در macOS به حدی است که می توان آن را به جستجو برای فایل های خاص اسناد و مدارک و تماس با ما در درون برنامه. علاوه بر این iPadOS 14 را ارائه پشتیبانی پیشرفته برای اپل مداد. مهمترین آینده iPadOS به روز رسانی شامل ویژگی اپل به عنوان خط ناخوانا, که اجازه خواهد داد که اپل مداد به کاربران خود دست نویس یادداشت ها به طور خودکار به متن تبدیل می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد iPadOS با عنوان اینجا.


macOS Big Sur

منبع تصویر: سیب

همه چیز را در داخل macOS Big Sur دوباره طراحی شده است به نگاه دقیقا مانند آی فون و آی پد معادل و برخی از برنامه های ساخته شده در اپل کاتالیست پلت فرم های جدید از جمله پیام ها و نقشه های اپل برنامه های کاربردی.

صفری همچنین دریافت به روز رسانی عمده از طراحی جدید ویژگی حفظ حریم خصوصی favicons و اضافه کردن فایرفاکس. صفری همچنین وارث جدید با ویژگی های حفظ حریم خصوصی از iOS مانند توانایی برای ارائه به سایت های خاص به طور موقت مجوز است. این امر می تواند چیزهایی مانند “اجازه می دهد تا برای یک روز” و “اجازه می دهد تا برای این سایت” مجوز های که شما می خواهم بر روی iOS یا iPadOS و ساخته شده ردیابی هوشمند پیشگیری از دکمه در نوار آدرس به شما دقیقا بگویید که چگونه برنامه های خود را ردیابی شما.

بزرگ Sur طراحی مجدد می آید در آماده سازی برای اپل تغییر بزرگ از اینتل به ARM که او نیز اعلام کرد که در آن نشان می دهد. macOS Big Sur بتا عمومی 1 راه اندازی خواهد شد در ماه آینده اگر چه ما نمی باید واقعی تاریخ انتشار آن است. توسعه نسخه, اما در دسترس خواهد بود به سمت راست دور.

اطلاعات بیشتر در مورد MacOS Big Sur حق در اینجا.


tvOS 14

منبع تصویر: سیب

Apple TV است که به عنوان مهم به عنوان همیشه برای اپل پس از رونمایی از تلویزیون اپل+ آبونمان خدمات و tvOS 14 آوردن ویژگی های جدید به سخت افزار.

بهبود چند کاربر پشتیبانی بدان معنی است که شما هم اکنون می توانید سوئیچ بین کاربران خود اپل تلویزیون و انتخاب کنید تا در یک بازی سمت راست که در آن شما را ترک کردن. سوئیچ را به کاربر دیگری و شما پیشرفت خود را به جای. ما همچنین متوجه شدند که تلویزیون اپل برنامه خواهد شد در آینده به سونی و Vizio تلویزیونهای هوشمند بعد از این تابستان و ما رو به دیدن اولین تیزر تریلر برای بنیادکه به تلویزیون اپل+ 2021:

به نگاهی عمیق تر در به روز رسانی های آینده به tvOS سر اینجا.


بازوی مبتنی بر مکینتاش

منبع تصویر: سیب

کوک به نام امروز “تاریخی” برای اپل تا حدودی به دلیل شرکت خواهد بود رسما انتقال دور از اینتل. به جای آینده مکینتاش را به رخ کشیدن بازوی مبتنی بر طرح است.

پس از پوشش بهبود عملکرد اپل ساخته شده است و به خط خود را از پردازنده های اپل, اجرایی جانی Srouji گفت که اپل مشتاق است خود را به دهه تراشه تخصص به مک. Srouji گفت که اپل طراحی شده تراشه قادر خواهد بود برای به حداکثر رساندن عملکرد در حالی که همچنین در حال انرژی کارآمد است.

جدید اپل طراحی شده سیلیکون خواهد بود به طور خاص طراحی شده برای مک و اجازه خواهد داد که سیب را خیلی بهتر محصولات به بازار است. قابل توجه توسعه دهندگان قادر خواهند بود به ارائه یک باینری قادر به کار بر روی هر دو مبتنی بر اینتل مکینتاش و اپل سیلیکون است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که این به معنی رفتن حق در اینجا.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر