در اینجا یک ایده خشن از جدول زمانی برای یک محرک جدید لایحه

  • ما باید یک مقام رسمی بسته محرک اقتصادی جدید به روز رسانی نسبتا کوتاه سفارش داده شده است که سنا در حال حاضر به نظر می رسد همه-اما-خاص را به یک اندازه گیری از برخی از نوع یک بار به بدن برمی گرداند از دو هفته تعطیلی.
  • پیش بینی ما این است که ما باید یک ایده خوب از چه کنگره می خواهد به انجام محرک عاقلانه برای کاهش اثرات مداوم از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حدود یک هفته.
  • رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گفت: او از آمریکایی ها گرفتن دور جدیدی از محرک چک.

به عنوان coronavirus همه گیر وارد مرحله جدید و در سمت چپ یک آسیب اقتصادی و میر در آمریکا بوده ایم ردیابی راه طولانی به سوی یکی دیگر از محرک لایحه که کنگره به نظر می رسد در آستانه مقابله — به عنوان یک پیگیری به 2.2 تریلیون دلار مراقبت تصویب قانون بازگشت در ماه مارس که بودجه میلیاردها دلار ارزش پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است.

کسانی که 1200 $و $2,400 محرک چک (برای افراد و زوج های ازدواج کرده بود) رو صرف بسیار سریع در پی مراقبت در عمل گذشت و پس از آن خود را پرداخت توسط IRS در امواج بیش از چند ماه آینده. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن رفته ثبت می گویند او می خواهد چک جدید به بیرون رفتن به زودی و برای آنها به بزرگتر از آنچه که اکثر آمریکایی ها هم زمان گذشته است. نه تنها این, اما متحدان خود در کنگره مانند سرسخت تهمت حامی لیندزی گراهام — به نظر می رسد باز به ساخت این اتفاق می افتد به عنوان به خوبی. که منجر به یکی ساده و واضح سوال: گام بعدی چیست ؟

ما خشن, پیش بینی از آینده چه اتفاقی می افتد به شرح زیر است: سنا شکست چند روز پیش برای دو هفته تعطیلی. به عنوان به زودی به عنوان اعضای بازگشت آنها به شما بسیار زیبا بود تحت تفنگ با کمی بیش از یک هفته یا بیشتر برای به دست آوردن چیزی با چکش قبل از اضافی 600 دلار در هفته در کمک بیکاری اجرا می شود به عنوان بخشی از قبلی محرک قانون. نگاه کنید که به یک نشانگر از انواع آن خواهد شد که کنگره به لایحه آماده برای جبران که به نفع انقضا.

گراهام receptiveness به بسته محرک اقتصادی جدید از نوعی نشانه خوبی است چیزی است که رفتن به انجام. سوال این است که آیا محرک های جدید بررسی خواهد شد یک قسمت از مخلوط و یا اگر بسته خواهد شد تمرکز بر روی راه های دیگر برای قرار دادن پول به آمریکا در جیب مانند حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. گراهام گفت: در روزهای اخیر در فاکس روز صبح روز هفته نشان می دهد فاکس و دوستان است که او حتی حاضر به افزایش حداقل دستمزد به عنوان بخشی از هر آنچه در کنگره میگذرد بعدی.

و در اینجا یکی دیگر از توسعه است که ممکن است یا نه ممکن است عامل به حساب قانونگذاران به آنها تصمیم بگیرید که چه باید بکنید بعد و زمانی که: یک دانشگاه کلمبیا مطالعه تخمین زده است که سطح فقر در ایالات متحده را شروع به پریدن کرد به 16 درصد اگر ما نمی خواهد که تا به حال این دور از محرک چک در همه.

این تحقیقات نشان می دهد که کسانی که چک ارسال می شود در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر کمک به جلوگیری از افزایش فقر و با توجه به فاکس کسب و کاربه نگه داشتن نرخ فقر در این کشور معلق در هوا در حدود 12.7%.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>