در اینجا یک سرنخ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احتمالا پشت بیشتر coronavirus محرک

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است در پشت یک کروناویروس جدید بسته محرک اقتصادی به زودی, اگر نظرات از خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin شنبه هر چیزی به رفتن.
  • Mnuchin گفته سناتور ایالات متحده “قطعا” نیاز به یک محرک جدید از برخی از نوع.
  • آمریکا در حال حاضر تصویب بسته محرک اقتصادی جدید که در انتظار اقدام از مجلس سنا.

در حالی که برای در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسید یکی دیگر از coronavirus بسته محرک اقتصادی را دشوار زمان ساخت آن را تمام راه را از طریق هر دو مجلس کنگره و به رئیس جمهور تهمت میز به امضا رسیده است. که یک تابع از یمن سکوت در مورد قیمت برچسب ها مرتبط با این که قبلا گذشت coronavirus اقدامات امداد که زخم از طریق کنگره که در ضمنی که coronavirus محرک چک همه ما خواهد بود و یکی انجام می شود. حتی اگر نیاز نیست رفته دور — و در واقع coronavirus بحران هنوز هم انفجار با داده های اخیر نشان می دهد که تعداد موارد است که در واقع در حال افزایش سریع تر از همیشه.

در طول یک شنبه قبل از ظاهر یک کمیته مجلس سنا در ضمن خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin کاهش یافته است تذکر است که برگ برنده دولت احتمالا پشتیبانی دور دیگری از coronavirus محرک. در واقع او فکر می کند ما اقتصاد “قطعا” نیاز به چنین اقداماتی در امتداد این خطوط.

“من فکر می کنم اقتصاد در حال رفتن به دوباره بجای اول برگشتن به طور قابل توجهی دارد اما هنوز هم آسیب قابل توجهی در بخش هایی از اقتصاد” Mnuchin گفت: سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته با توجه به بلومبرگ. “ما قصد داریم به استفاده از تمام ابزارهای مالی به کار با کنگره” به “بازگرداندن این اقتصاد به جایی که در آن بود.”

و در یک اشاره از آنچه که ممکن است به آمده Mnuchin افزود: “هر چه ما جلو می رویم باید خیلی بیشتر هدفمند به صنایع و کسب و کارهای کوچک است که با داشتن بیشترین مشکل بازگشایی به عنوان یک نتیجه از COVID-19.”

برای برخی از زمینه اطراف آنچه که به معنی به یاد داشته باشید که به عنوان زمان می رود در ما می شود عمیق تر شدن به انتخابات ریاست جمهوری فصل است که تحت الشعاع قرار دادن هر چیزی انجام می شود در امتداد این خطوط. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال می تواند فشار برای سخاوتمندانه ترین بسته که می تواند کمک به او نگاه مولد به پایگاه خود را و به احتمال زیاد رای دهندگان. این می آید پس از آمریکا در حال حاضر به تصویب خود را جدید کروناویروس بسته محرک اقتصادی که در انتظار اقدام از مجلس سنا در حال حاضر.

Coronavirus بحران در ضمن در ادامه به تاخت و تاز ما با برخی از کشورها ارسال یک رشته از تعداد رکورد در روزهای اخیر. ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها نیز با پرتاب کردن کار به عنوان یک محصول جانبی از اقتصادی درد و اختلال ناشی از کروناویروس که تنها افزایش خواهد یافت نیاز به هر گونه محرک.

آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز نیز نشان می دهد که ما احتمالا تصویب 2 میلیون عفونت علامت مدتی بین در حال حاضر و تا پایان پنج شنبه. و مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 در حال حاضر نزدیک به 113,000.


رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شده در سفید خانه باغ گل رز. منبع تصویر: اوان Vucci/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im