Here we go again – بیش از دو دوجین برنامه های آندروید, گیر افتاد, سرقت داده های خود را

  • ناقص آندروید نرم افزار جاسوسی که بر روی کاربران و سرقت اطلاعات شده اند آزار دهنده حضور در داخل فروشگاه Google Play در حالی که در حال حاضر با وجود این غول جستجو است تلاش برای خلاص شدن از شر آن برنامه بازار بد بازیگران.
  • آن را اساسا منجر به یک غول از بازی ضربت سخت زدن یک مول با آخرین نرم افزار به clobbered توسط گوگل و کشیده از فروشگاه app در حال دسته ای از 25 برنامه های مخرب کشف شده توسط یک شرکت امنیت سایبر.
  • این برنامه می تواند به سرقت رفته اند کاربران Facebook اعتبار و آنها متصلب تا بیش از 2 میلیون دانلود.

در نظر گرفتن این خود را بی حد و حصر به یادآوری است که تا آنجا که گوگل بهبود نگه می دارد و یا وعده آن را بهبود شرکت اختصاصی برنامه بازار, sketchy توسعه دهندگان نرم افزار را هرگز متوقف آینده و هرگز توقف تلاش برای دزدکی حرکت کردن به Google Play Store — گذشته تمام شرکت های دفاعی — برای قرار دادن برنامه های خود را به ترکیب و انتظار خود را دانلود کنید. که ما شاهد نمونه دیگری از, در روزهای اخیر با وحی که گوگل بوت یکی دیگر از دسته ای از برنامه های آندروید از فروشگاه این زمان 25 برنامه در یک موقعیت به سرقت کاربران Facebook ورود اطلاعات.

Evina یک امنیت سایبر شرکت اعلام این خبر در هفته های اخیر با آن گزارش می دهند که یک تهدید گروه طراحی و توسعه این دسته از برنامه های که ساخته شد به مانند همه چیز از تصویر زمینه و برنامه چراغ قوه برای موبایل بازی. اما تمام برنامه ها به همان هدف به عنوان Evina توضیح می دهد در گزارش خود از تقلب.

“هنگامی که نرم افزار راه اندازی در گوشی خود از این نرم افزارهای مخرب نمایش داده شد نرم افزار به نام” شرکت توضیح می دهد. “اگر آن را یک Facebook برنامه نرم افزارهای مخرب آلوده خواهد شد راه اندازی یک مرورگر است که بارهای Facebook در همان زمان. مرورگر نمایش داده می شود در پیش زمینه است که باعث می شود شما فکر می کنم که نرم افزار راه اندازی آن است. هنگامی که شما را وارد کنید اعتبار خود را به این مرورگر های مخرب اجرا جاوا اسکریپت برای بازیابی آنها. این بدافزار سپس می فرستد و اطلاعات حساب خود را به یک سرور.”

این نرم افزار شامل:

منبع تصویر: Evina

یک چیز به یاد داشته باشید که زمانی که گوگل کشیده برنامه ها از فروشگاه بازی پس از Evina مشترک یافته های آن غول جستجو نیز غیر فعال برنامه های کاربردی کاربر نهایی علاوه بر آگاه ساختن کاربر از طریق فروشگاه بازی بازی حفاظت از خدمات.

با توجه به Evina آن مطلع گوگل در مورد این برنامه ها در اواخر ماه مه. گوگل بررسی شده و در زمان عمل در ماه ژوئن هر چند برخی از برنامه ها شده اند زندگی می کنند در فروشگاه بازی پس حداقل 2019. در مجموع با توجه به شرکت در این برنامه به دست آورد بیش از 2 میلیون دانلود.

شده اند وجود دارد یک دانش سطحی از موارد مانند این یکی در ماه های اخیر از جمله نرم افزارهای مخرب-لادن از دو دوجین برنامه (از جمله تقویم آب و هوا و کارکرد دوربین) که گوگل تا به حال به بیرون از Play Store در ماه فوریه پس از آنها بودند به درخواست تمام انواع بالقوه نابکار مجوز (اما نه قبل از racking تا حدود 382 میلیون دانلود).

یکی از برنامه های ما به عنوان ذکر شده در پست قبلی در مورد این حادثه نامیده می شد پیش بینی آب و هوا بود و ظاهرا “گرفتار جمع آوری داده های کاربر و ارسال آن به یک سرور در چین است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im