در اینجا است که چرا OnePlus Nord در حال آمدن است به ما

ما در حال حاضر می دانیم که OnePlus Nord نمی خواهد از ایالات متحده منتشر شد و این شرکت از بنیانگذاران Carl Pei به تازگی نشان داد دلیل این تصمیم در مصاحبه با Android Authority.
جزیره پرنس ادوارد معتقد است که از آنجایی که این شرکت به خوبی انجام می دهند در هند در حال حاضر و به سرعت در حال رشد در اروپا آن را حس می کند به تمرکز در این بازار در حال حاضر. او کاملا مطمئن است که مقرون به صرفه قیمت گوشی خواهد رسید در این مناطق و به همین دلیل فروشنده است که تمرکز تمام تلاش خود را وجود دارد.
در حال حاضر, Nord است فقط یک تلفن اما کل خط و در حالی که گوشی برای اولین بار در این سری است که به آمریکای شمالی و جزیره پرنس ادوارد اطمینان طرفداران که بعد تکرار خواهد شد و در ایالات متحده نیز هست. در حال حاضر وان پلاس است که فکر کردن در مورد یک کوچکتر بتا برنامه در ایالات متحده است.

Q1 سال 2020 داده ها نشان می دهد زمان نمی توانست بهتر برای وان پلاس, Nord ما راه اندازی

با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت Canalys از $300 به $500 ردیف ساخته شده تا 10 درصد از فروش گوشی های هوشمند در آمریکا در Q1 سال 2020 است. $200 به $600 ردیف در واقع شاهد 4 درصد در سال در سال کاهش است. بر اساس این آمار و ارقام به نظر می رسد که ورود به سطح گوشی و flagships بهتر از midrangers در آمریکا و احتمالا به همین دلیل OnePlus Nord خواهد شد که در زیر 500 دلار در محدوده فروخته نخواهد شد در کشور است.

اما چشم انداز اقتصادی را در کشور در سالهای اخیر و گزارش ها ادعا می کنند که بسیاری از مصرف کنندگان هستند یا فکر کردن در مورد صرف نظر کردن از خرید گوشی های هوشمند در این سال یا نه ارتقا به یک تلفن حق بیمه حداقل با توجه به محدودیت های مالی است.

در حال حاضر وجود دارد نشان میدهد که مصرف کنندگان به طور فزاینده ای در حال جذب شدن به سمت گوشی مقرون به صرفه در ایالات متحده است. برای مثال در Q1 سال 2020 به یک سری اولیه فروش درایور برای سامسونگ در آمریکا و A10e و A20 شد یکی از بهترین فروش دستگاه های.

وان پلاس در حال رشد در ایالات متحده

مقابل تحقیقات نشان داده است که وان پلاس تنها تولید کننده گوشی های هوشمند است که موفق به رشد سهم بازار خود را در سه ماهه اول در ایالات متحده به لطف قیمتگذاری 5G گوشی های. دیگران از جمله اپل و سامسونگ و گوگل دیدم محموله های خود را به پایین بروید.

بنابراین آشکار است که در این سال مصرف کنندگان در آمریکا در حال کاهش بودجه خود را به دلیل همه گیر و OnePlus نورد ممکن است از دست رفته فرصت اینجا. در همان زمان این شرکت ممکن است دریافت نمی خروشان پاسخ در هند این زمان در اطراف آن داده شد از چین است. پس اخیر مرگبار, برخورد, همه چیز ترش بین دو کشور و تحلیلگران بر این باورند این تهدید به فروشندگان چینی. هند در حال حاضر ممنوع 59 برنامه های چینی.
این گوشی به احتمال زیاد خواهد شد رونمایی شود در هند در جولای 10. تا کنون OnePlus تنها تایید کرد که این امر می تواند مجهز به Snapdragon 765G chipset, که حداقل تضمین های 5G پشتیبانی می کند. با تشکر فیلم تبلیغاتی و سراسیمگی از نشت است که قبل از کمپین بازاریابی ما در انتظار یک سوراخ پانچ صفحه نمایش با دو selfie دوربین و یک عقب چهار دوربین نصب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>