ما به تازگی متوجه شدند که استاندارد سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 احتمالا از ویژگی های 120 هرتز صفحه نمایش خواهد شد و به جای چوب با 60 هرتز صفحه نمایش. در بالا از آن, آن را به نوک با یک صفحه تخت و یک پلاستیک بازگشت. این تنزل رتبه خواهد شد و ظاهرا نتیجه در یک قیمت پایین تر. گفت: انتظار نداریم که این گوشی به خرده فروشی به طور قابل توجهی کمتر از Galaxy Note 10 که شروع می شود در $950. Funnily به اندازه کافی کوچک-پشت نسخه از Galaxy S20 که احتمالا به نام کهکشان S20 فن چاپ خواهد جولان دادن مرسوم 120 هرتز صفحه نمایش.
از آن خواهد شد به احتمال زیاد حمل Snapdragon 865 SoC که ممکن Qualcomm گل سرسبد آخرین تراشه اما اجازه دهید فراموش نکنید که Snapdragon 865 Plus که ظاهرا قدرت توجه داشته باشید کهکشان 20 است نه بهبود گسترده و ارائه می دهد 10 درصد CPU و GPU سود.
دیگر مشخصات شایعه عبارتند از: سه گانه سیستم دوربین با دوربین 12MP اصلی اهمیت یک دوربین 12MP فوق العاده گسترده ای تیرانداز و یک 8MP تله سنسور با 3x زوم اپتیکال و یک 4,500 میلی آمپر باتری. آن را گزارش بود IP68 دارای امتیاز و حفظ جک هدفون 3.5 mm.
کسانی که برخی از جامد امکانات و با وجود آن کهکشان S20 فن Edition قیمت انتظار می رود که بین $700-750 دلار. پس چگونه است که سامسونگ تجهیز $700 دستگاه با پنل 120 هرتز اما نه توجه داشته باشید کهکشان 20?
خوب شیطان در جزئیات است. با توجه به صفحه نمایش تحلیلگر راس جوان کهکشان S20 فن چاپ خواهد, ورزش سفت و سخت پنل OLED خواهد شد که به طور قابل توجهی ارزان تر از OLED انعطاف پذیر در توجه داشته باشید کهکشان 20 اواز یا موسیقی دو نفری.

اگر شما علاقه مند به فهم و outs از تکنولوژی جوان توضیح می دهد که کهکشان S20 فن نسخه پنل OLED را ضخیم تر و سنگین تر و ارائه رزولوشن پایین تر. در سطح هر چند به طور متوسط مصرف کننده خواهد شد به احتمال زیاد احساس نمی قابل تشخیص تفاوت.

کهکشان S20 FE خواهد شد بنا به گزارش منتشر شده در Q4 سال 2020

مردمی در اروپا نیز خواهد بود خوشحال می دانیم که S20 فن Edition احتمالا ارائه شده در Snapdragon 865 نوع تنها.

علاوه بر این توجه داشته باشید کهکشان 20 است که نوک به در آمده تنها پیکربندی 8GB RAM و 256 GB بومی حافظه و هیچ کارت حافظه microSD پشتیبانی می کند. کهکشان S20 فن چاپ از سوی دیگر ظاهرا از ویژگی های 6GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی حداقل و همچنین پشتیبانی از حافظه گسترش است.

اگر توجه داشته باشید کهکشان 20 به نظر می رسد بیش از حد غنی برای خون شما کهکشان S20 فن Edition قطعا به نظر می رسد مانند یک جایگزین با ارزش اگر شما مایل به اجازه رفتن از S Pen و بیشتر امیدوار کننده دوربین راه اندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im