در اینجا ما اولین نگاه در دنیا که با قدرت بالا ترین پایان 2021 گوشی های آندروید

اولین جزئیات مربوط Qualcomm Snapdragon 875 پدید آمده حسن موبایل 91.
 
این chipmaker معمولا راه اندازی آن گل سرسبد چیپ ست نسبت به پایان سال و پس از این فقط برای اولین بار از بسیاری از نشت ما دیدن خواهد شد در ماه های آینده.
 
به عنوان شایعه شد قبل از این به احتمال زیاد خواهد کوالکام اولین تراشه ساخته شده با استفاده از 5nm روند. این خواهد شد در نتیجه عملکرد بهتر و قدرت بیشتر بهره وری.
 
تراشه است که ظاهرا موسوم SM8350 است نوک آمده با X60 5G مودم-RF سیستم. حتی اگر آن شناخته شده نیست که آیا مودم ساخته خواهد شد به تراشه ما فکر می کنم این خواهد بود در این مورد.
 
گل میمون 875 انتظار می رود که هشت Kryo 685 هسته که کار با Adreno 660 GPU. برای مقایسه Snapdragon 865 یک Kyro 585 بلوک CPU و آدرنو 650 GPU.
 
مشخصات دیگر احتمالا شامل یک Adreno 665 VPU یک Adreno 1095 DPU و یک طیف 580 موتور پردازش تصویر.
 
اگر چه به بیرون درز, مشخصات, نمی, اشاره این, جدید سیلیکون به احتمال زیاد شامل پشتیبانی از سنسور با رزولوشن بیش از 200MP.
 
این سوال هنوز باقی مانده است: آیا آینده چیپ ست قادر خواهید بود تا در نهایت ضرب و شتم اپل A14 Bionic پردازنده که قدرت را در سال جاری آیفون 12 سری? اپل سیلیکون نیز ظاهرا بر اساس 5nm روند و به بیرون درز معیار نتایج نشان می دهد که آن را به مراتب برتر از گل میمون 865.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>