در اینجا است چگونه شما می توانید دریافت OnePlus Nord رسمی اگر شما زندگی می کنند در ایالات متحده

این OnePlus Nord در حال حاضر رسمی با 6.44 اینچ 90Hz نمایش پیکسل, گل میمون 765G تراشه چهار-سیستم دوربین و یک 4,115 میلی آمپر باتری. حتما این نیست top-of-the-line, مشخصات, اما این چیزی است که وان پلاس را با گوشی در وهله اول. در عوض این دستگاه به معنای یک بازار انبوه درخواست چیزی است که ما در حال حاضر دستیابی به آن را ببینید با برچسب قیمت 399 یورو یا حدود 460.
متاسفانه برای مردمی در آمریکا, وان پلاس نخواهد بود فروش دستگاه stateside. قبلا چینی سازنده بنیانگذاران Carl Pei تا به حال توضیح داد که از آنجا که نام تجاری به خوبی انجام می دهند در هند و اروپا آن را حس می کند بیشتر به تمرکز بر روی این بازار در حال حاضر. Nord است و نه فقط منحصر به فرد دستگاه اما کامل سری و ما مطمئن شده اند که بعد تکرار خواهد شد راه اندازی در ایالات متحده است.
در حال حاضر وان پلاس ساخت خوب در وعده خود را از راه اندازی یک برنامه بتا در ایالات متحده به عنوان نخستين به mobilesyrup.

OnePlus Nord برنامه بتا

تحت OnePlus Nord, بتا, برنامه, 50 مصرف کنندگان در ایالات متحده و کانادا را دریافت کنید سعی کنید از تلفن و برخی از آنها را دریافت کنید به آن را نگه دارید برای همیشه لطفا برای. برنامه در حال حاضر باز و بسته خواهد شد بر 28 این ماه. این فرم درخواست زنده است در وب سایت این شرکت و این می رود بدون گفت که شرکت کنندگان باید بر اساس در ایالات متحده و یا کانادا.

این شرکت را انتخاب کنید آزمایشکنندگان بتا برای وان پلاس نورد با توجه به نوشتن عکاسی و ویدئوگرافی مهارت.

پس از انتخاب آزمایشکنندگان بتا را مجبور به پر کردن یک فرم بازخورد به شرکت در آنچه که آنها فکر می کنم در مورد آخرین گوشی و چگونه این محدوده را می توان بهبود یافته است. دیگر از آن آنها خواهد شد و همچنین باید به بررسی دستگاه و شامل چیزهایی مانند معیار نمرات و نمونه عکس. این بخش مهم است به عنوان تنها افرادی که قلم به پایین بررسی صادقانه است که کامل و ایستادگی را تبدیل به دائم صاحبان تلفن. بقیه را مجبور به بازگشت این دستگاه در عرض یک ماه.

بررسی خواهد شد ارسال شده در وان پلاس جامعه و کانال های اجتماعی تست است.

وان پلاس نیز می گوید که بررسی واحد آن ارسال خواهد شد که در واقع به معنای به کار در اروپا و به عنوان یک نتیجه سیگنال مسائل مربوط به ثبات ممکن است بوجود می آیند.

قبلا Tuomas Lampen سر استراتژی در وان پلاس اروپا گفته بود که اگر پاسخ خوب است در اروپا و هند شرکت ممکن است فکر می کنم در مورد راه اندازی تلفن در ایالات متحده است. و از آنجا که قبل از سفارش شماره در حال ظاهرا بسیار قابل توجه ما نیست با حاکم کردن این امکان است که اتفاق می افتد.

در حال حاضر شما می توانید سعی کنید شانس خود را با برنامه بتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net