در اینجا آمازون 5 بهترین فروش دستگاه های الکترونیکی از هفته

  • به عنوان شده است در مورد چند ماه گذشته ، coronavirus ماسک صورت و دست عفونی شد بهترین فروش محصولات برای خوانندگان ما در هفته های گذشته است.
  • تا آنجا که محصولات الکترونیکی, اما, وجود دارد برخی از فوق العاده معاملات این هفته که یکباره چند محصول خاص را به بالای آمازون نمودار.
  • در اینجا ما نگاهی به پنج بهترین فروش محصولات الکترونیک در آمازون کل سایت این هفته است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان شده است در این مورد از رمان coronavirus شیوع شروع در ما و محبوب ترین محصولات در حال حاضر در میان BGR معاملات خوانندگان ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست. CDC می گوید در آن coronavirus سایت است که همه ما باید از پوشیدن چهره و پوشش هر زمان که ما از ترک خانه. شما نمی نیاز به یک پزشکی-درجه ماسک پس شما نیز رفتن به تمرین سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب. به خوبی ساخته شده 3-طبقه ماسک صورت خواهد کار شگفتی برای محافظت از شما و کسانی که در اطراف شما و به همین دلیل دهها هزار نفر از خوانندگان ما آنها را خریداری شده در ماه گذشته است. چیزهایی مانند bandanas و تبادل نظر صورت ماسک خوب هستند اما آنهایی که ما مرتبط هستند بسیار بهتر است و آنها تنها $0.70 هر یک در حال حاضر. چرا استفاده کنید و برخی از حفاظت اضافی?

گذشته از ماسک صورت الکترونیک هنوز هم بسیار محبوب در میان خوانندگان ما چون همه به دنبال اسباب بازی های جدید به بازی در حالی که با پناه در محل. برای مثال اپل تلویزیون محبوب AirPods Pro در حال فروشندگان از آنها در دسترس در همه زمان کم قیمت در آمازون و هر دو AirPods 2 مدل شده اند پرواز کردن قفسه ها نیز در قیمت های پایین خود را تا کنون. هیچ یک از اپل هدفون محبوب هستند به اندازه کافی به آمازون top-5 لیست این هفته هر چند, بنابراین اجازه دهید نگاهی به اسباب بازی که انجام داد.

5. اپل دیده بان سری 3

اپل دیده بان سری 5 فوق العاده است به روز رسانی است که تا بحال بهترین ساعت هوشمند اپل تا به حال ساخته شده است. که گفت: همه دستگاه امکانات نیز می توان در اپل دیده بان سری 3. دومی البته به مراتب کمتر از گران قیمت — به خصوص در حالی که آن را در فروش در آمازون شروع در $179!

4. آتش 7 قرص

آمازون Fire 7 قرص ممکن است در فروش در تخفیف این هفته, اما آن را نمی باید به منظور بالا فروشنده. چرا ؟ زیرا حتی در آن قیمت خرده فروشی این تبلت تنها هزینه $49.99!

3. آتش تلویزیون استیک 4K

اکو نقطه با ساعت #3 در لیست اوایل این ماه اما از آن رو زدم لیست این هفته توسط هیچ یک دیگر از آتش تلویزیون استیک 4K. آن را یک ارزش فوق العاده با توجه به آن بسته پشتیبانی از رزولوشن 4K و HDR به یک دانگل و الکسا صدای از راه دور فوق العاده است. آن را در فروش در حال حاضر برای $39.99 به جای 50 دلار که به وضوح توضیح می دهد که چرا آن را به خوبی فروش در حال حاضر. همچنین توجه داشته باشید, یک خوش شانس تعداد کمی از مردم می تواند مانع یکی فقط برای $24.99 با کد کوپن 4KFIRETV. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این قرارداد خاص حق در اینجا.

2. اکو پورنو نقطه

50 دلار اکو نقطه است که همیشه بهترین فروشنده در آمازون و بخش بزرگی از دلیل است و دلیل آن اغلب به فروش می رود حتی برای کمتر از $50. چنگ زدن به یک امروز و شما فقط پرداخت $39.99!

1. آتش تلویزیون استیک

آمازون آتش تلویزیون استیک یکی از شرکت پرفروش محصولات در تمام دوران پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که آن را در صدر این فهرست است. که به ویژه پس از آن فروش این هفته فقط برای $29.99 که پایین ترین قیمت در ماه. آتش تلویزیون استیک فروخته شد برای چند هفته اما در حال حاضر آن را در نهایت در انبار و آماده به کشتی از این هفته. وجود دارد هیچ گفتن چه مدت آمازون موجودی فعلی خواهد داشت هر چند پس گرفتن یکی در حال حاضر اگر شما نیاز به یک جدید streaming media player.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

هونولولو – ژانویه 12, 2017: آمازون آرم سیاه و سفید براق دیوار در هونولولو فروشگاه در تاریخ 12 ژانویه 2017. آمازون آمریکایی و بین المللی شرکت تجارت الکترونیکی. منبع تصویر: Eric Broder ون دایک/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im