HBO در حال حاضر دیگر این نسخهها کار بر روی برخی از تلویزیون اپل مدل

  • HBO حذف HBO در حال حاضر پشتیبانی از دوم نسل سوم نسل تلویزیون اپل مدل همانطور که قبلا اعلام شد.
  • کاربران قدیمی اپل تلویزیون مدل یا ارتقاء سخت افزار و یا استفاده از دیگر جریان دستگاه برای دسترسی به HBO در حال حاضر.
  • HBO Go را هنوز هم در دسترس خواهد بود برای یک دوره اما HBO برنامه ای برای حذف نرم افزار از مدل های قدیمی تر به زودی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آن را فقط به شما نیست. هر کسی که صاحب یک دوم یا نسل سوم اپل TV media player می توانید دیگر جریان HBO در حال حاضر نشان می دهد بر روی دستگاه فقط به عنوان HBO هشدار داد بیش از یک ماه پیش. HBO در آن زمان گفت که این تصمیم به حذف هر دو HBO در حال حاضر و HBO برو از این تلویزیون اپل مدل “به منظور ارائه بهترین بهترین جریان تجربه است.” در حالی که HBO در حال حاضر از بین رفته است, HBO Go فعال باقی خواهد ماند و برای چند ماه به کاربران زمان به روز رسانی خود را در جریان راه اندازی را برای این تغییرات.

HBO توضیح داد که در حمایت از یک سند است که کاربران دیگر جریان گزینه های در اختیار خود را برای HBO در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به ارتقاء خود را در اپل TV box به یک نسل جدیدتر. اگر شما یک تلویزیون اپل دستگاه شما باید صبر کنید در حالی که دیگر قبل از گرفتن بر روی آخرین مدل به عنوان کلمه ای در خیابان است که یک قوی تر 6-gen دستگاه است فقط در اطراف گوشه.

HBO توضیح می دهد که شما می توانید جریان HBO در حال حاضر در یکی دیگر از جریان پخش یا کنسول اگر شما یکی متصل به سیستم سرگرمی. Chromecast را نیز پشتیبانی می کند و آن را ارزان ترین جایگزین های ممکن برای 2-gen یا 3 ژنرال اپل تلویزیون وقتی که می آید به HBO در حال حاضر قابلیت. راه حل دیگر شامل استفاده از پخش به جریان HBO در حال حاضر به خود اپل تلویزیون و یا با استفاده از یک کابل HDMI برای اتصال به گوشی خود را, قرص, و یا کامپیوتر به تلویزیون. دومی است که قطعا یک جایگزین عالی ، برخی از تلویزیون های هوشمند را نیز به شما اجازه اجرای برنامه است.

اگر به شما پرداخت برای HBO خود را از طریق کابل اشتراک سپس شما باید دسترسی به HBO Go برای اضافی $5 و باید کار را در همان دستگاه به عنوان در حال حاضر. HBO در حال حاضر مستقل HBO برنامه که طناب برش را به اشتراک. یک اشتراک یا رفتن و یا در حال حاضر شما می شود همان محتوا است.

همه چیز را پیچیده تر کنید به زودی به عنوان HBO حداکثر این است که در مورد به راه اندازی. HBO حداکثر HBO در حال حاضر در استروئید. در علاوه بر این به همه در حال حاضر محتوای شما همچنین دریافت مقدار زیادی از محتوای اضافی از دیگر WarnerMedia خواص. در واقع خود را HBO در حال حاضر اشتراک خواهد شد به HBO حداکثر زمانی که شما مشترک به طور مستقیم از طریق HBO اپل یا گوگل.

با تمام آنچه که در ذهن حذف HBO در حال حاضر از تلویزیون اپل مدل لزوما درد نکنه همه کاربران و HBO Go هنوز هم کار خواهد کرد در حالی که برای. اما برخی از شما را مجبور به ایجاد تغییرات مناسب که ممکن است شامل خرید اضافی جریان یک دستگاه تلویزیون جدید و یا یک نام تجاری جدید اپل مدل تلویزیون ،


جریان Netflix فیلم بر روی تلویزیون اپل. منبع تصویر: گفت Marroun/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im