HBO حداکثر خواهد #ReleaseTheSnyderCut از “لیگ عدالت” در سال 2021

  • بلند شایعه اسنایدر برش لیگ عدالت در نهایت منتشر خواهد شد در HBO حداکثر در 2021.
  • طرفداران شده اند تقاضاهای مصرانه برای director’s cut از برادران وارنر تصاویر DC فیلم تا کنون از آن بیرون آمد در سال 2017, چرا که اسنایدر تا به حال به مرحله قبل از reshoots آغاز شد.
  • هیچ خاص تاریخ انتشار ارائه شده بود و ما نمی دانیم که چه مقدار اگر هر کار هنوز هم باید انجام شود برای تکمیل اسنایدر قطع یا, اما طرفداران هیجان زده خواهد شد با این وجود.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در واقعا تکان دهنده به نوبه خود از وقایع برادران وارنر تصاویر و HBO تیمی تا روز چهارشنبه اعلام کند که مدتها در انتظار director’s cut از لیگ عدالت در حال آمدن است به HBO حداکثر سال آینده.

لیگ عدالت عرضه به متوسط بررسی در سال 2017, عدم تولید بحرانی وزوز یا دفتر جعبه شماره Avengers, فیلم هایی که قبل از آمد و پس از آن. این فیلم تا به حال طرفداران خاص خود را دارد اما آنها معتقد بودند که کارگردان زاک اسنایدر نبود قادر به اجرای خود دید درست زمانی که او تا به حال به مرحله پایین به علت یک خانواده اضطراری است. Joss Whedon در پا به اسنایدر محل در طول reshoots و چه طرفداران این باور آنها رو رنگ پریده تقلید از تیره تر grittier نسخه ای که اسنایدر را منتشر کرده اند اگر او درگیر شده بود از آغاز تا پایان.

#ReleaseTheSnyderCut شد پاره ای آنلاین و برای سال طرفداران دریافت نکات که یک نسخه درست به زاک چشم انداز ممکن است یک روز منتشر خواهد شد. چهار شنبه, آوریل 20th, آنها در نهایت توجیه.

“من می خواهم برای تشکر از HBO حداکثر و برادران وارنر برای این شجاع ژست حمایت از هنرمندان و اجازه می دهد خود را در چشم انداز واقعی برای تحقق خواهد گفت:” لیگ عدالت کارگردان زاک اسنایدر در بیانیه ای. “همچنین یک تشکر ویژه به تمام کسانی که درگیر در SnyderCut جنبش برای ساخت این یک واقعیت است.”

“از آنجا که من در اینجا کردم 14 ماه پیش این شعار به #ReleaseTheSnyderCut شده است روزانه drumbeat در دفاتر ما و صندوق. خوب طرفداران خواسته اند و ما هیجان زده در نهایت به ارائه. در پایان روز آن را واقعا همه چیز در مورد آنها و ما فراتر از آن هیجان زده می شود قادر به انتشار زاک چشم انداز نهایی این فیلم در سال 2021. این هرگز اتفاق افتاده است و اگر نیست آن را برای کار سخت و تلاش های مشترک از تیم های در HBO حداکثر و برادران وارنر تصاویر” رابرت گفت: “Greenblatt, رئیس, Warner رسانه سرگرمی و مستقیم به مصرف کننده.

ما هنوز هیچ ایده چه چیزی director’s cut از لیگ عدالت خواهد بود. در گذشته اسنایدر گفت: قطع است 214 دقیقه (یک ساعت و نیم دیگر از تئاتر برش) اما ویژگی های فیلم که نیست به پایان رسید. برخی از CG کار ممکن است مورد نیاز برای به پایان رسوندن اسنایدر برش هر چند که مشخص نیست اگر این است که آنچه برادران وارنر و HBO حداکثر با اشاره به زمانی که آنها در مورد صحبت “کار سخت و تلاش های مشترک.”

منبع تصویر: HBO Max

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im