دانشگاه هاروارد دکتر می گوید coronavirus همه گیر خواهد آخرین طولانی تر از ما فکر می کنم

  • اجتماعی فاصله و اجباری ماسک در مکان های عمومی ممکن است در محل باقی می ماند برای 12 ماه دیگر به گفته دکتر Ashish Jah از دانشگاه هاروارد.
  • Jah را در این خبرنامه آمده است که بسیاری از کشورهای در حال دیدن بزرگ خوشه در شماره جدید کروناویروس موارد است.
  • در اوایل این هفته از ایالات متحده, مجموعه جدید تک روز رکورد جدید کروناویروس موارد است.

Coronavirus اقدامات احتیاطی از قبیل اجباری ماسک و اجتماعی فاصله ممکن است در محل باقی می ماند برای اضافی 12 ماه به گفته دکتر Ashish Jah که سر دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه. جلوگیری از توسعه یک واکسن موثر — که ممکن است می رسند تا اواخر سال 2020 در اولین باري — Jah سخنان اکو آنچه ما شنیده ایم از بی شمار از دیگر متخصصان بهداشت و درمان بیش از چند هفته گذشته. به عبارت ساده, ایالات متحده ندارد و نزدیک به حرکت گذشته coronavirus امروز از آن بود که دو ماه پیش.

“نه تنها آن را محو نشده,” Jah به تازگی گفت: “این خواهد بود که با ما برای حداقل 12 ماه دیگر و این که خوش بینانه ترین سناریو برای داشتن یک واکسن.” به طور مشابه ممکن است گزارش تحقیقات از مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا رله که زمان coronavirus همه گیر می تواند باقی بماند برای دو سال دیگر.

پیش بینی فوق قطعا نمی دلگرم کننده است اما واقعیت این است که coronavirus آمار دیده ایم طی چند روز گذشته شده اند فوق العاده ترسناک برای قرار دادن آن ملایم است. در سراسر تعدادی از کشورهای تعداد coronavirus موارد نیست فقط افزایش این شتاب. و در حالی که برخی از سریع بوده به این ویژگی سنبله به افزایش در تست محققان پس از افشا و خنثی است که استدلال.

اتفاقا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در تولسا در هفته گذشته به نظر می رسید به lambast تست در دسترس نباشد دلیل آن منجر به افزايش تعداد موارد مثبت. قابل پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان بدستآمده بسیاری از خشم عمومی و متخصصان پزشکی در سراسر جهان است.

“این است که متاسفانه یک شوخی نیست” جها گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات. “این منجر به بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها داشتن درگذشت تا حد زیادی به دلیل ما ساخته شده است تا تست زیرساخت است که کشور ما نیاز دارد.”

در جها اشاره کرد که ما هنوز در “روز های اولیه در این بیماری همه گیر” و این وضعیت تنها در بخش هایی از کشور است. در واقع بسیاری از کشورها — از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا — در حال رکورد جدید کروناویروس موارد هر روز. در واقع فلوریدا در اوایل امروز تایید کرد که آن را دیدم حدود 9,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز در این هفته. این رقم یک رکورد برای فلوریدا و نزدیک به دو برابر قبلی رکورد روزانه. علاوه بر این نزدیک به 25 درصد از تمام coronavirus موارد در فلوریدا به تاریخ آمده اند در آخرین هفته یا بیشتر. که گفت: بالاتر از سه متحده ممکن است به بازگشت به سخت مستند اقدامات در روزهای آینده.

فراتر از فلوریدا و تگزاس و آریزونا, ایالات متحده به عنوان یک کل در این هفته دیدم تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد در یک دوره 24 ساعت. کافی است برای گفتن از دست زدن به کروناویروس توسط ایالات متحده به عنوان یک کل است تکان دهنده کافی نیست.

در ضمن CDC در این هفته اضافه شده سه coronavirus علائم افراد باید نگاه کردن برای یک لیست که شامل آبریزش بینی و اسهال و حالت تهوع و یا استفراغ.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de