خوشحال با خود گوشی اما نه حامل خود را? Verizon عالی معامله جدید در محل

در کنار بگو (خرید یک دستگاه دریافت یک رایگان) ترتیبات و سرد تخفیف در هر دو mid-range و بالا پایان گوشی های هوشمند با سرویس جدید خطوط و قسط ماهانه برنامه های شبکه سوئیچینگ معاملات برخی از بهترین و محبوب ترین راه های امروزه برای صرفه جویی در دیگران بزرگ در تمام کشور عمده حامل.

اما در حالی که AT&T به عنوان مثال صرفا به شما ارائه می دهد فرصتی برای نمره چیزی شبیه اپل آی فون 11 یا Samsung Galaxy S10e در قیمت بی نظیر با یک شماره پورت جدید خط فعال در “واجد شرایط طرح نامحدود” ورایزون باعث می شود آن را حتی ساده تر به $300 e-کارت هدیه.

همه شما باید انجام دهید تا ژوئیه 1 را شماره تلفن موجود و دستگاه از “هر حامل های بی سیم” به آمریکا بزرگترین شبکه تلفن همراه. که تقریبا آن را با هیچ تجارت-در مورد نیاز و بدون نیاز به چلپ چلوپ بر روی یک گوشی جدید.

شما به سادگی می توانید خود را فعال کنید “خود 4G یا 5G واجد شرایط گوشی” در “را انتخاب کنید نامحدود دائمی طرح” و پس از بازخرید پیشنهاد ویژه در این لینک با استفاده از “BYODATHOME300” کد تبلیغی خود را از $300 e-کارت هدیه باید ارسال از طریق ایمیل در عرض 8 هفته.

فراموش نکنید که برای در واقع خود را از گرو در اوردن سرد freebie بعد از 30 روز پس از فعال سازی اولیه دستگاه و حفظ حساب خود را در جایگاه خوبی برای حداقل شش ماه اگر شما نمی خواهید به شارژ مبلغ دیجیتال کوپن.

در صورتی که شما تعجب گفت: e-کارت هدیه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید “کالا و خدمات” در فیزیکی Verizon فروشگاه و همچنین به عنوان آنلاین با معنی محرومیت به در نظر گرفتن قبل از کشیدن ماشه. این زمان بسیار خوبی برای تغییر به قرمز بزرگ اگر شما شاد با تلفن فعلی خود را اما نه فعلی خود را ارائه دهنده خدمات بی سیم, اگر چه دانستن T-Mobile, ما به طور کامل انتظار “سازمان ملل متحد حامل” برای احیای خود قاتل BYOD معاملات از گذشته در آینده بسیار نزدیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de