ضد عفونی کننده دست است که به نحوی در انبار در حال حاضر در آمازون

  • هر کس می داند که در صورت ماسک شده اند پرواز کردن مجازی قفسه های فروشگاه در آمازون پس از CDC توصیه می کند که همه ما آنها را می پوشند اما این است که نه تنها coronavirus-مبارزه با محصول است که هر کس باید داشته باشد.
  • شما همچنین نیاز به ضد عفونی کننده دست و مقدار زیادی از آن, البته, اما آن را هنوز هم غیر ممکن است برای پیدا کردن در بسیاری از فروشگاه ها و سوپر مارکت ها.
  • به نحوی وجود دارد و در واقع ضد عفونی کننده دست در انبار در حال حاضر در آمازون و سفارشات جدید تحویل داده خواهد شد در هفته آینده… اگر شما عجله بسر می رسانید و سفارش قبل از آن ناچار به فروش می رساند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سر را به CDC coronavirus صفحه و شما می توانید برخی از دستورالعمل های ساده است که به عنوان روز روشن هستند. هر زمان که شما خانه را ترک و به هر دلیلی شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت. آن را ندارد به یک پزشکی-درجه N95 ماسک, البته, و نباید از آنها هنوز هم چنین در تامین کوتاه مدت در میان کارکنان بهداشتی درمانی و اولین پاسخ دهندگان. ساده با پارچه پوشش صورت بیش از خوب به اندازه کافی برای انجام این کار هنگامی که در ترکیب با سخت اجتماعی فاصله و بهداشت خوب.

برخی از افراد استفاده از bandanas و یا آنها را با خود ماسک تبادل نظر با استفاده از دستورالعمل های به اشتراک گذاشته آنلاین, اما آمازون بهترین-فروش ماسک صورت در واقع به عقب در حال حاضر در انبار و آنها تنها هزینه $0.80 هر کدام. وجود دارد هیچ گفتن چقدر دیگر آنها ماندن در انبار البته پس قطعا منظور از یک جعبه یا سه در حال حاضر در حالی که شما هنوز هم می تواند. شما می دانید چه حتی نادر برای دیدن در آمازون این روزها از ماسک صورت ، ضد عفونی کننده دست, اما آن را به نحوی به عقب در حال حاضر در انبار و آماده به کشتی است. سفارش در حال حاضر و آن را به شما تحویل داده می شود به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده!

عجله و شما می توانید انتخاب کنید تا یک 6-بسته از مفاهیم فوری ضد عفونی کننده دست برای $25.99 است که در واقع بسیار فوق العاده قیمت این روزها برای 8 اونس بطری. این ضد عفونی کننده آمد از خارج از هیچ جا و از آن قطعا قصد فروش سریع بنابراین عجله و یا شما از دست این فرصت نادر.

در علاوه بر این به کسانی که 8 اونس بطری شما همچنین می خواهید پیدا کردن PreVasive بس ضد عفونی کننده دست در سهام و 16.9-اونس بطری ها $24.95 در حال حاضر. آنها کشتی به سرعت نسبت به گزینه های دیگر و آنها نیز باید مرطوب کننده مخلوط بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد خشک کردن دست های خود را بیش از حد. این ضد عفونی کننده دست است که 75% ایزوپروپیل الکل مخلوط کنید به طوری که آن را حتی بهتر از CDC توصیه های.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

منبع تصویر: Deliris/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>