‘بازی Halo 2: Anniversary’ در حال آمدن است برای PC, on May 12th

  • روز سه شنبه مایکروسافت اعلام کرد که بازی Halo 2: Anniversary در حال آمدن است به کامپیوتر به عنوان بخشی از بازی Halo: The Master Chief Collection on May 12th.
  • Halo, Halo 2و Halo: Reach تمام شده است اضافه شده به نسخه PC این مجموعه اما مایکروسافت می گوید Halo 3, ODSTو Halo 4 آماده خواهد شد تا پایان سال 2020 است.
  • شما می توانید خرید بازی Halo 2: Anniversary به صورت جداگانه برای $9.99 یا رئیس مجموعه کارشناسی ارشد برای $39.99.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

زمانی که Halo: The Master Chief Collection عرضه بر روی Xbox One در سال 2014 واکنش به طور کامل مخلوط شده است. در یک طرف آن با موفقیت همراه یکی از محبوب ترین سری بازی های ویدئویی در تمام دوران به یک بسته بندی و با تصاویری صدای بهتر و با نام تجاری جدید cutscenes. از سوی دیگر چند نفره آنلاین یک ظرف غذا بود که قرعه کشی اصلی این مجموعه است. خوشبختانه بسیاری از مسائل عمده خطاب شد با تکه های.

پنج سال پس از بازی Halo: The Master Chief Collection راه اندازی مایکروسافت نشان داد که در آن خواهد بود و آوردن همه این بازی ها برای PC بیش از حد. در دسامبر 3rd, 2019, مجموعه, وارد, بخار, اما Halo: Reach (که حال به تازگی اضافه شده است به ایکس باکس یکی از نسخه) تنها قابل عنوان است. Halo: Combat Evolved Anniversary پیوست رسیدن در ماه مارس و در روز سه شنبه مایکروسافت اعلام کرد که بازی Halo 2: Anniversary را به کامپیوتر, on May 12th.

Halo: The Master Chief Collection ویژگی های بازی Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4و Halo: Reach. تا کنون تنها دو نفر (در حال حاضر سه) از آن بازی باید راه خود را به PC پورت اما مایکروسافت گفته است که هر بازی اضافه خواهد شد به کامپیوتر انتشار تا پایان سال 2020 است.

در اینجا خلاصه ای از بازی Halo 2: Anniversary را از فروشگاه مایکروسافت:

بازی Halo 2: Anniversary می آید به کامپیوتر به عنوان قسط بعدی در بازی Halo: The Master Chief Collection.

در حال حاضر بهینه سازی شده برای کامپیوتر, تجربه impeccably remastered نسخه اصلی بازی Halo 2 بازی. پس از تخریب هاله بشر تجربه کوتاه مدت پیروزی. مشتاق برای انتقام میثاق راه اندازی یک حمله غافلگیرانه در زمین, اما آنها خودشان آمادگی لازم برای شکست UNSC صفحه اصلی ناوگان و مجبور به فرار به slipspace. زمانی که Master Chief به دنبال خود overzealous دشمنان آنها کشف و در عین حال یکی دیگر از بازی Halo حلقه کشف اسرار طولانی به خاک سپرده از جمله یک متحد بعید است که به طور چشمگیری تغییر این دوره از انسان میثاق جنگ برای همیشه لطفا برای.

اگر شما می خواهید به بازی Halo 2 دوباره و یا شاید تجربه آن را برای اولین بار شما می توانید بازی خود را برای $9.99 یا انتخاب کنید تا بازی Halo: The Master Chief Collection برای $39.99 که باید شش پر Halo بازی ها تا پایان سال 2020 است. رئیس مجموعه کارشناسی ارشد نیز در خود ایکس باکس بازی عبور برای PC, اشتراک, که هزینه 4.99 $در ماه و نیز به تازگی منتشر شده چرخ دنده تاکتیک و Streets of Rage 4.

منبع تصویر: مایکروسافت

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>