حدس می زنم که چرا این آلوده آرایشگران عبور نمی کند coronavirus به هر یک از مشتریان خود را

  • در اینجا یک کوروناویروس به روز رسانی خواهد شد که به احتمال زیاد انشعابات گسترده در سراسر آمریکا در روزها و هفته آمده است — مربوط به آن را حتی قوی تر و شواهدی وجود دارد که در صورت ماسک به نظر می رسد برای ارائه یک دفاع قوی در برابر coronavirus.
  • یک زن و شوهر از سال پیش دو مدل مو در میسوری آغاز شد و توجه به علائم ویروس و خود را مورد آزمایش قرار. آنها سپس اقدام به برش تقریبا 140 مردم مو قبل از برگشت مثبت خود را نتایج آزمون.
  • با وجود بالقوه در معرض همه کسانی که مشتریان به این ویروس هیچ یک به پایان رسید تا قرارداد آن است. مقامات معتقد هستند این دلیل است که همه کارکنان و مشتریان به طور یکسان با پوشیدن ماسک صورت.

برخی از شما ممکن است به یاد داستان از یک زن و شوهر از ماه به عقب زمانی که ایالات متحده بودند فقط شروع به سعی کنید به شکل از چگونه برای بازگشایی میان coronavirus همه گیر از یک میسوری سالن مو که در آن دو مدل مو شروع به توسعه علائم COVID-19. در بین انتظار برای نتایج آزمون برای دیدن اینکه آیا یا نه آنها را به حال ویروس (نوبت آنها بود) زنان به کار ادامه داد و دیدم 139 مشتریان — به ظاهر افشای همه آنها به این ویروس است که در حال حاضر منجر به بیش از 3.4 میلیون عفونت در ایالات متحده و بیش از 136,000 مرگ و میر. که با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز در مورد وحشتناک تلفات از این بی امان ویروس.

این قسمت برگزار شد تا هم به عنوان یک داستان احتیاطی از آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک دولت و یا محل بازگشایی بیش از حد به سرعت. در واقع BGR منتشر کرده است چندین پست جزئیات موقعیت های مثل این یکی که در آن یک یا دو نفر آلوده تبدیل فوق العاده-پخش مسئول یک میزبان از عفونت. در یکی از این سناریو یک ناقل بدون علامت سوار یک آسانسور و پس از آن 70 نفر آمد با این ویروس. خوشبختانه هر چند این وضعیت در میسوری — شامل آلوده آرایشگران که در یک زنجیره بزرگ به نام کلیپ — یک پایان خوش که همه ما را به خوبی انجام به توجه داشته باشید از.

با توجه به گزارش های خبری در روز سه شنبه, نتایج آزمون آمده اند پشت بر هر کس که خود را قطع مو توسط یکی از این دو سبک است. قابل توجه نه تنها مشتری آزمایش مثبت برای این ویروس با وجود اینکه در معرض و در مجاورت نزدیک به آلوده سبک است.

چگونه می تواند این باشد ؟

این فرض است که آن را تا حد زیادی در نتیجه هر کس در این فروشگاه مشتریان و کارکنان به طور یکسان همه با پوشیدن ماسک. “این نتیجه به نظر می رسد یکی از روشن ترین نمونه های دنیای واقعی از توانایی ماسک به سرعت گسترش رمان coronavirus” واشنگتن پست اشاره کرد در مورد این حادثه.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در واقع ساخته شده است یک کل جدید توصیه — که سیاستگذاران در سراسر ایالات متحده باید در نظر جهانی صورت نیاز — در اطراف آنچه اتفاق افتاده است در این میسوری سالن. CDC فقط منتشر تجزیه و تحلیل است که در واقع با عنوان; “فقدان آشکار انتقال SARS-CoV-2 از دو سبک پس از قرار گرفتن در معرض در یک سالن مو با یک, جهانی, چهره, پوشش سیاست.”

منبع تصویر: شاتر

“با پتانسیل برای presymptomatic و بدون علامت انتقال گسترده اتخاذ سیاست هایی که نیاز به پوشش صورت در تنظیمات عمومی باید در نظر گرفته برای کاهش تاثیر و قدر اضافی امواج COVID-19” CDC را مطالعه می گوید. و در یک یادداشت مرتبط در مصاحبه با مجله آمریکایی انجمن پزشکی دکتر هوارد Bauchner CDC مدیر دکتر رابرت Redfield در زمان این فرصت را به اصرار ما می تواند این ویروس را تحت کنترل در بیش از دو ماه اگر هر کس عینک ماسک.

“من فکر می کنم ما بسیار روشن در حال حاضر” Redfield گفت. “در حال حاضر زمان به پوشیدن ماسک.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de