حدس بزنید چه بیل گیتس خصوصی هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد درست قبل از او در زمان اداره

  • بیل گیتس در میان مشاهیر چهره های کسب و کار و پتانسیل اعضای کابینه متشکل از یک جریان ثابت از بازدید کنندگان به برج ترامپ در پایان سال 2016 با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به کار فقط چند هفته بعد.
  • با توجه به گزارش جدید, دروازه تحویل یک هشدار به رئیس جمهور منتخب که در طول ماه دسامبر سال 2016 جلسه: ویروسی, بیماری های همه گیر مطرح قبر تهدید برای امنیت ملی است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

طلا درب آسانسور بسته شد و شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت صعود تا برج ترامپ در دسامبر 2016 برای آنچه که بدون شک می توان یکی از غریبه جلسات خود را حرفه ای.

این بود برخی از خصوصی facetime با رئیس جمهوری منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در ساخت یک نمایش از دریافت کنندگان — که شامل همه از مشاهیر مانند Kanye West به دولت امیدوار — در مغلوب ساختن پیشی جستن اسم میدتاون منهتن آسمان خراش که در آن تهمت سازمان مستقر است. در یک مفهوم گسترده گیتس گفت: مردم پس از آن او می خواست به صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد “علم و نوآوری است.” اما گیتس همچنین تحویل یک استارک هشدار به رئیس جمهور … و شما احتمالا می توانید حدس بزنید که در آن از این قرار است.

گیتس که co-صندلی بنیاد بیل و ملیندا گیتس که در جهانی پیشتاز تحقیقات بیماری های عفونی و درمان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن راست قبل از او تنها چند هفته بعد از آن که او را باید آمادگی برای خطر ناشی از بیماری های همه گیر در اولویت دولت او. که با توجه به وال استریت ژورنال گزارش دوشنبه گذاشتن درپوش گیتس’ سال تلاش برای هشدار دادن به تصمیم گیرندگان در مورد تهدیدات ناشی از بیماری های عفونی. “من احساس وحشتناک,” او می گوید در حال حاضر. و “من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر انجام می شود برای جلب توجه به این خطر است.”

برخی از خیلی چیزهای عجیب و غریب در حال حاضر عمومی ظاهر در مورد که در اواخر سال 2016 نشست بین گیتس و رئیس جمهور که ظاهرا شامل نمی شود دروازه هشدار در مورد یک بیماری همه گیر ثبت نام با مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور عنوان شده است عمل خود را تقریبا پس از شیوع کروناویروس بارها اصرار داشت که “هیچ کس نمی تواند پیش بینی” این COVID-19 ویروس.

یک چیز مغلوب ساختن پیشی جستن را بپرسید گیتس در مورد طول جلسه خود را برای برخی از این دلیل بود که آیا وجود دارد “تفاوت بین HIV و HPV است.”

گیتس بعد بازگو کرد: “من قادر به توضیح است که اینها چیزهایی هستند که به ندرت با یکدیگر اشتباه.”

گیتس و سازمان خیریه تا کنون مرتکب شده بیش از 300 میلیون دلار به کروناویروس تلاش های امدادی. نقطه او به ناروا آن است که بیشتر یا کمتر همان او بوده است تاکید برای سال, از جمله در طول یک بسیار تبلیغ 2015 TED بحث که در آن او توضیح داد که ویروس ها به عنوان نما “بزرگترین خطر فاجعه جهانی است.”

“اگر هر چیزی می کشد بیش از 10 میلیون نفر در طول چند دهه آن را به احتمال زیاد به بسیار عفونی و ویروس به جای یک جنگ گیتز گفت:” در آن زمان است. “نه موشک اما میکروب است.”

همانطور که از هم اکنون با ما جهانی است که کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 1.3 عفونت پس از تأييد در اینجا با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز. علاوه بر این بیش از 80,000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده از ویروس.

منبع تصویر: ست Wenig/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>