• توت فرنگی کشاورزان را دیده اند تقاضا برای محصول خود را شاقول در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • نزدیک به 25 میلیون پوند از توت فرنگی به احتمال زیاد خواهد سطل آشغال هر هفته در طول اوج فصل برداشت.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر فقط در مورد هر صنعت ممکن است. آن را مجبور فروشگاه ها و رستوران ها به تعطیل بسته مدارس و کالج ها و حتی ناسا در حال حاضر کار از خانه. با تمام آنچه که در ذهن آن احتمالا نباید تعجب آور است که توت فرنگی در بازار است در قتلگاه, اما آن را هنوز هم به طور جدی bumming من.

توت فرنگی — شما می دانید, خوشمزه ترین از همه مادر طبیعت خلق — در حال جدی در خطر است. رستوران نمی خواهید آنها را به خاطر آنها می توانید از آنها استفاده نمی کنید و دیگر خریداران که استفاده از آنها در انواع محصولات غذایی لازم نیست آنها را در حال حاضر هر دو. این یک توت فرنگی آخرالزمان و آن را اتفاق می افتد درست قبل از چشم ما.

هر کسی که خریداری شده و توت فرنگی را از فروشگاه های مواد غذایی می داند که از بین بردن آنها بسیار به سرعت. اگر شما در حال خوردن آن خوشمزه قرمز رفتار در حدود 24 ساعت شما همچنین ممکن است حتی زحمت. هرگز فراموش نکنید که شما خریداری توت فرنگی و سپس پیدا کردن آنها را در یخچال و یا در مقابله سه روز بعد ؟ آن را مانند آنها افتاده ام به پیچ و تاب زمان و سن یک سال و برای هر ساعت شما آنها را به سمت چپ نشسته است. چیزهای باور نکردنی.

به هر حال بری نجومی است بر ما و با یک تکه بزرگ از کسب و کار توت فرنگی پای از دست رفته میلیون ها و میلیون ها پوند از آنها در حال رفتن به رفتن به زباله. برآورد متفاوت است اما اعتقاد بر این است که به عنوان بسیاری از آنجا که 30 درصد از توت فرنگی خواهد شد که برداشت این فصل هرگز به فروش می رسد.

به عنوان LAist گزارش های عظیم 2.5 میلیارد پوند از توت فرنگی برداشت شد و در سال 2018 است. فرض کنید که تعداد تغییر زیادی نکرده فقط در دو سال یعنی نزدیک به 25 میلیون پوند از توت فرنگی تلف خواهد شد هر هفته در طول اوج فصل برداشت. آره شما به عنوان خوانده شده که به درستی: 25 میلیون پوند در هر هفته. رفته است. سطل آشغال. به هدر رفته است.

کوچک بریدن از اخبار خوب در تمام این بری ضرب وشتم است که توزیع کنندگان در حال رفتن به سعی کنید به عنوان بسیاری از انواع توت ها به مواد غذایی فروشگاه ها به عنوان امکان پذیر است و با بسیاری از اضافی آنها می خواهند برای قرار دادن میوه به بانک های مواد غذایی نیز هست. متاسفانه همانطور که قبلا ذکر شد, توت فرنگی بد خیلی سریع شما می توانید عملا آنها را تماشا پوسیدگی به طوری که برای رفتن به یک چالش بزرگ است.

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به توت فرنگی از کشاورزان و توزیع کنندگان در نهایت رنج می برند عواقب ترسناک. دولت ایالات متحده در حال انجام آنچه در آن می تواند برای سرپا نگه داشتن اقتصاد به عنوان همه گیر بافندگی اما گرفتن پول محرک به هر کس که خواهد به آن نیاز دارید (نه فقط توت فرنگی کشاورزان اما خوب تقریبا هر کسب و کار در کشور در حال حاضر) یک لجستیکی کابوس با چند تضمین می کند.

بنابراین اگر شما نگاه کنید به برخی از توت فرنگی در قفسه فروشگاه مواد غذایی محلی خود انجام بخشی خود را و انتخاب کنید تا برخی از. فقط مطمئن شوید که شما غذا خوردن آنها را قبل از شما به خانه از آنجا که آنها احتمالا در حال حاضر بد آن.

منبع تصویر: آندره Nekrasov/imageBROKER/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de