گرفتن یک OnePlus گل سرسبد فقط برای $300

این OnePlus 6T راه اندازی شد تقریبا دو سال پیش اما مسلما یکی از بهترین گوشی های هوشمند راه اندازی شده توسط این شرکت چینی است. غیر از آن بالا ردیف سخت افزار وان پلاس 6T درست بود گل سرسبد قاتل که به معنی آن ارائه تمام ویژگی های حق بیمه برای کسری از قیمت که مارک های دیگر را بخواهید خود را برای بالا پایان دستگاه های.از همه مهمتر OnePlus 6T شده است به تازگی به روز رسانی به آندروید 10 تا تلفن رقابتی باقی می ماند به اندازه کافی در مورد شما نمی توانید استطاعت به خرید یک جدیدتر گل سرسبد. دو سال پس از آن اولین در بازار, وان پلاس 6T به فروش می رساند برای $550 آشکار در ایالات متحده است.

خبر خوب این است B&H تصویری در حال حاضر ارائه می دهد طیف گسترده 250 دلار تخفیف در وان پلاس 6T که بدان معنی است که شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن یکی فقط برای $300. که یک معامله شگفت انگیز برای گل سرسبد حتی اگر آن را یک به یک.

وان پلاس 6T می آید کلیک کنید و آن را به کار بر روی AT&T, T-Mobile و Verizon شبکه های, اما آن را سازگار با حداکثر سرعت دویدن. ما توصیه می خواهم هر کسی که بخواهد می توانید اطلاعات بیشتر در مورد گوشی های هوشمند به عنوان خوانده شده در عمق OnePlus 6T نقد و بررسی در مورد آنها برنامه ریزی برای بهره برداری از این معامله.

اتمام معامله در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>