چنگ زدن به Samsung Galaxy Note 9 برای کمتر از $400 (مرمت)

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 9 است که واقعا یک دستگاه بزرگ, اما آن را ارزان نمی آید. کسانی که می خواهند یکی باید آماده به حداقل پرداخت 1000 $برای یک نام تجاری جدید توجه داشته باشید 9 اگر آنها نمی خواهند به ارتکاب به یک قرارداد بلند مدت است.

برای کسانی که نمی توانیم به پرداخت پول زیادی برای گل سرسبد و نه مایل به فعال کردن یک خط جدید گزینه های دیگر وجود دارد. Woot است که در حال حاضر در حال اجرا یک معامله در توجه داشته باشید کهکشان 9 بنابراین اگر شما لازم نیست که هر چیزی در برابر مرمت دستگاه شما ممکن است بخواهید آن را به اتمام.

تا پایان روز شما می توانید گرفتن, مرمت توجه داشته باشید کهکشان 9, فقط برای $390. علاوه بر این واقعیت است که آن را مرمت واحد بنابراین شما باید انتظار آن را به یک سطح متوسط از ساییدگی و پارگی یکی دیگر از حرکت نزولی خواهد بود که آن را تنها پشتیبانی از شبکه های GSM. این بدان معنی است که با استفاده از تلفن با Sprint و Verizon است از سوال.

دیگر از آن, آن را به ارزش اضافه کرد که این گوشی در دسترس است در دو گزینه های رنگ آبی و بنفش. همچنین Woot فروش آمریکای شمالی نسخه تبصره 9 که می آید با Qualcomm Snapdragon 845 چیپ داخل نه اگزینوس سامسونگ 9810.

اتمام معامله در Woot

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>