• GPS III ماهواره ناوگان خواهد شد در نهایت ما را به تکنولوژی GPS دقیق تر اما ما نه کاملا هنوز وجود دارد.
  • فقط سه ماهواره راه اندازی شده است تا کنون و تنها یکی از آنها عملیاتی است در حال حاضر.
  • Elon Musk اخیرا در توییتی که ما ‘GPS فقط کمی بهتر’ اما نیست که کاملا درست است.

ما تمایل به GPS برای اعطا شده این روزها. آن را با این نسخهها کار به خوبی در حال حاضر و آن را احساس می کند مانند آن را همیشه وجود دارد حتی اگر آن را یک تکنولوژی نسبتا جدید است, همه چیز در نظر گرفته شود. کامل نیست البته ما می توانید ببینید شواهد که در نقشه ما برنامه ها و بازی های مانند گوگل بروید که گاهی اوقات ما ارسال پرواز در سراسر نقشه آن را به عنوان تلاش می کند به صفر در موقعیت ما است.

اما مانند هر تکنولوژی آن بهبود و راه اندازی یک جدید GPS III ماهواره ای است که یک گام به سوی دقیق تر سیستم موقعیت یابی جهانی برای آینده است. Elon Musk بدیهی است که بسیار افتخار است که او نقشی در این و توییتی نه کاملا دقیق به رخ کشیدن که GPS خود را درست کردم بهتر است.

SpaceX به تازگی راه اندازی یک جدید GPS III ماهواره ای که تا به حال در اصل به تاخیر افتاده است از ماه آوریل. راه اندازی در محل این هفته از کیپ کاناورال در فلوریدا و SpaceX را فالکون 9 موشک را با موفقیت این ماهواره را در مدار اطراف زمین است.

مشک را به رخ کشیدن که شامل یک صدای جیر جیر از SpaceX با یک استقرار GPS III ماهواره ای — سوم از نوع خود در حال حاضر در مدار زمین — کمی دارای گونه های برامده از GPS خود را ندارد فورا بهتر فقط به خاطر SpaceX سفینه pooped ماهواره به فضا است. هنوز هم او اشتباه نیست به این معنا که GPS III باید یک بهبود قابل توجهی بیش ترین موجود فن آوری GPS با توجه به دقت و صحت.

به عنوان معکوس گزارش فعلی تکنولوژی GPS می توانید محدود کردن یک مکان به مکان نسبتا دقیق 28 اینچ است. که بسیار باور نکردنی همه خود را در آن اما GPS III محدود خواهد شد که محدوده پایین و حتی بیشتر ارائه دقت در نه اینچ است. که حدود سه بار به عنوان دقیق به عنوان فعلی GPS, تکنولوژی, اما ما نمی خواهد متوجه آن دسته از پیشرفت های همه در یک بار.

بسیاری از GPS III ماهواره هنوز در انتظار برای شانس خود را برای پرواز آسمان فقط یکی از سه GPS III ماهواره در مدار عملیاتی هستند و سازنده لاکهید مارتین است که در میان ساختمان یکی دیگر از 10. راه اندازی انتظار می رود که در ادامه به طور منظم تا اواسط 2023.

ماهواره ها را یک عمر در حدود 15 سال با توجه به شرکت در آن نقطه ممکن است ما حتی بهتر تکنولوژی با دقت اشاره کردن مکان حتی با دقت بیشتر است. اما در حال حاضر باید منتظر باشیم تا ماهواره ها به طور کامل عملیاتی قبل از ما ممکن است شروع به متوجه تفاوت در دقت GPS ما اگر ما تا به حال متوجه آن را در همه.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de