گوگل فرم کوتاه تصویری برنامه تنگی در حال حاضر الهام بخش کاربران آندروید

پینترست مانند یک تخته بولتن آنلاین که در آن تصاویر اصلی و کسانی که گرفته شده اینترنت “دوخته شده است.” کاربران می توانند به دنبال برخی از “تخته” و حتی استفاده از Google نوع لنز از کشف فرایند برای پیدا کردن آیتم ها برای خرید. حتی اگر شما فکر نمی کنم که پینترست یک برنامه است که شما علاقه مند خواهد بود در آن بیش از 100 میلیون نصب در آندروید, بنابراین ما می دانیم که برخی از پیدا کردن این برنامه مفید است.
بازگشت در ماه ژانویه ، گوگل معرفی تنگی برای فروشگاه App. شبیه به Pinterest, این برنامه قرار است به شما الهام بخش و دریافت آب خلاق خود را رفتن. اما به جای استفاده از یک مجازی, تابلو اعلانات, تنگی با استفاده از فرم کوتاه ویدئوها به شما میآموزد که چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد مهارت های خاص. هنگامی که ما به شما در مورد این برنامه در ابتدای سال ما گفت: “گوگل اشاره نمی هر چیزی در مورد یک نسخه از این نرم افزار برای آندروید اگر چه ما را تصور کنید که یکی در دسترس خواهد بود در نهایت.” به انجمن خوش آمدید “در نهایت.”
نسخه آندروید از تنگی در دسترس از فروشگاه Google Play و اگر شما به اشتباه در مورد آنچه در آن می کند به عنوان شما در مورد Pinterest, Google خوشحال است که به توضیح آنچه در این برنامه می کند. “آماده برای یک دوز, خلاق, الهام بخش در یک ویدیو سریع? تنگی اجتماعی به اشتراک گذاری ویدیو نرم افزار به شما الهام بخش به سعی کنید ایده های جدید. نگاهی هنری خود را تبادل نظر و پخت و پز و مهارت های یک ظاهر طراحی شده به سطح بعدی در کمتر از 60 ثانیه. استفاده از “سعی کنید آن را” برای به اشتراک گذاشتن برداشت خود را از این پروژه ها به جامعه. Snackable خلاقیت, هنر و صنعت, طبخ, ایجاد کنید!” در اوایل این سال ، گوگل گفته است که یکی از آن دوباره ویدئوها توضیح می دهد که چگونه کاربران می توانند guacamole در آووکادو پوسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>