گوگل صفحه 4a تاریخ انتشار ممکن است با تاخیر دوباره

  • گوگل در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای اعلام این صفحه 4a در جولای 13th, با توجه به leaker جان Prosser.
  • این صفحه 4a در ابتدا انتظار می رود تا اولین بازی خود را در Google I/O سال 2020 قبل از coronavirus همه گیر مجبور به لغو آن که در آن نقطه آن به تعویق افتاد تا ژوئن.
  • این صفحه 4a در خواهد آمد فقط سیاه و سفید و به سختی رنگ آبی و نمی خواهد حمایت 5G اتصال.
  • طرفداران گوشی های حجیم نا امید خواهد به یاد بگیرند که هیچ مدرکی وجود ندارد که از یک صفحه 4a XL.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر را مجبور به شرکت در هر صنعت به فکر می کنم روی پای خود و تغییر برنامه های خود را و فناوری صنعت در امان نبود. اگر چه برخی از شرکت ها انجام بهترین خود را برای ماندن در برنامه اپل آیا با راه اندازی جدید مک بوک ایر, اپل, نرم افزار آیفون, مدل SE در مارس و آوریل شرکت های دیگر با تاخیر نشان می دهد با هفته یا ماه به نظر میرسد که آنچه اتفاق افتاده است به آینده گوگل صفحه 4a.

در اوایل فرض بر این بود که صفحه 4a را اولین آن در Google I/O سال 2020 در مه 12, از صفحه 3a شده بود پرده برداری کرد در کنفرانس توسعه از یک سال قبل. اما گوگل تا به حال به لغو 2020, رویداد ها و شایعات شروع به محصول نشان می دهد که تاریخ انتشار شده بود نقل مکان کرد به ماه ژوئن است. به نظر می رسید احتمال وجود دارد که گوگل را نشان می دهد این گوشی در آندروید خود را 11 بتا راه اندازی نشان می دهد اما جدید نشت هرچه آب سرد در آن نظریه است.

صفحه اول Tech میزبان جان Prosser کسی که ساخته شده است یک نام برای خود را با چندین بالا مشخصات Apple-محور نشت — از جمله قرار است نام قیمت و پنجره آزادی از اپل علیرضا عینک — ادعا می کند که صفحه 4a در اصل مجموعه ای برای راه اندازی در مه, شد و سپس تحت فشار قرار دادند به ماه ژوئن و در حال حاضر به تاخیر افتاده است به جولای:

با توجه به Prosser, گوگل زمان طرح اعلام این صفحه 4a در جولای 13th. بودجه تلفن را در “فقط سیاه و سفید” و “به سختی آبی” رنگ و گزینه های برنده را پشتیبانی نمی 5G. تصمیم به عقب راندن اندازی تلفن گویا با توجه به تقاضا و نه از مسائل مربوط به تولید به عنوان Prosser می گوید: صفحه 4a “آماده به کشتی است.”

Prosser نیست که هر چیزی برای اضافه کردن در مورد قیمت و یا مشخصات اما قبلی نشت به ما گفته اند که صفحه 4a را با کشتی های Qualcomm Snapdragon 730 CPU, 6GB RAM up to 128GB حافظه داخلی 3080 میلی آمپر باتری با 18W سیمی شارژ سریع و 12.2 مگاپیکسلی عقب رو به دوربین. قبلا گزارش تعیین قیمت $399 اما به تازگی دیده ایم شواهدی وجود دارد که گوگل ممکن است تضعیف آیفون SE با قیمت گذاری از صفحه 4a در $349.

در مورد چشم انداز از یک صفحه 4a, XL, مدل بزرگتر شده است وجود ندارد و از قابل اعتماد ترین و نشت Prosser گفت: در پیگیری توییت که او را ندیده است هیچ شواهدی از یک XL مدل خود یا. Prosser, بهترین و شناخته شده برای خود اپل نشت اما خواهیم دید که چگونه قابل اعتماد خود را در “جدید آندروید منابع” در جولای 13th.

منبع تصویر: گوگل

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im