• گوگل راه اندازی یک برنامه جدید به نام کلاهبرداری نقطه نقطه این هفته است که با هدف کمک به مردم و جلوگیری از کلاهبرداری های رایج در اینترنت است.
  • سه قانون طلایی از کلاهبرداری لکه بینی هستند و به وقت خود انجام تحقیقات خود را بر روی فرد و یا گروهی که بدست تماس با شما و امتناع از ارسال هر چیزی که در نقطه ای.
  • گوگل همچنین قرار دادن با هم یک مسابقه است که شما می توانید برای دیدن اگر شما می توانید تشخیص کلاهبرداری های رایج.

کلاهبرداری هستند که به صورت فراگیر در حال حاضر به عنوان آنها تا کنون بوده است از جعل تماس های تلفنی به متون با لینک های مخرب به سایت ها و برنامه های است که تلاش برای سرقت داده های ما. اگر شما می خواهید به ماندن بگیرید امن آنلاین شما نیاز به مراقب باشند در همه زمان ها به خصوص در طول یک بحران مانند بیماری همه گیر کوروناویروس که واقعا به نظر می رسد به منظور جلب scammers از چوب.

به منظور امن نگه داشتن مردم از این کلاهبرداری ها گوگل راه اندازی یک برنامه جدید در این هفته به نام کلاهبرداری نقطه نقطه. به عنوان نام نشان می دهد, کلاهبرداری نقطه نقطه شما کمک می کند تا تشخیص کلاهبرداری در بینایی و جلوگیری از به طور تصادفی خود را با دادن اطلاعات و یا پول به بد بازیگران. کسانی از ما که تمام روز را صرف آنلاین باید برای تبدیل شدن به ماهر در لکه بینی و اجتناب از کلاهبرداری, اما این مورد برای همه و این می تواند فوق العاده منابع با ارزش است.

هنگامی که شما بازدید وب سایت شما خواهد شد به سه قانون طلایی از کلاهبرداری لکه بینی:

  1. آهسته آن را پایین — کلاهبرداران اغلب ایجاد یک حس فوریت به طوری که آنها می توانید دور زدن خود را بهتر غرایز. وقت خود را و سوال بپرسید برای جلوگیری از بودن با عجله به وضعیت بد.
  2. نقطه چک — انجام تحقیقات خود را به بررسی جزئیات شما در حال گرفتن. اگر شما غیر منتظره تماس تلفنی قطع است. سپس نگاه کردن به بانک آژانس یا سازمان است که ظاهرا در تماس و دریافت تماس به طور مستقیم.
  3. توقف! ارسال نکنید — معتبر هیچ فرد یا سازمان را تا کنون پرداخت و تقاضا در نقطه. اغلب scammers به شما بگویم به خرید کارت هدیه—که تنها به داده می شود به عنوان یک هدیه است نه به عنوان پرداخت در معرض خطر است. بنابراین اگر شما فکر می کنم پرداخت احساس ماهی, این احتمالا است.

داده ها از کمیسیون تجارت فدرال (FTC) نشان می دهد که بیش از 40 میلیون دلار از تقلب از دست دادن مربوط به COVID-19 کلاهبرداری وارد شده است که از آوریل 27th. اکثریت قریب به اتفاق این کلاهبرداری نگرانی مسافرت و یا تعطیلات که باعث می شود حس چون میلیون ها نفر از مردم تا به حال به لغو سفر به دلیل بیماری همه گیر.

البته خواندن این نکات و در واقع اجرای آنها در زندگی شما را دو چیز متفاوت هستند به همین دلیل است که گوگل نیز شامل یک مسابقه در وب سایت خود را که شما را تست کنید که آیا یا نه شما ممکن است سقوط برای یک کلاهبرداری است. در یکی از این حالات شما می توانید یک متن از کسی که می گوید پسر خود بود در یک تصادف و آنها نیاز به کمک به پرداخت صورتحساب های پزشکی. آنها می گویند که شما می توانید کمک به آنها ارسال کارت هدیه و اگر شما perused سایت, شما می دانید که کارت هدیه کلاهبرداری مانند اینها فوق العاده رایج است. بر اومدی! و حرکت به سوال بعدی.

اما ادراک شما فکر می کنم شما ممکن است آن را یک ایده بد به حداقل به کلاهبرداری نقطه نقطه سایت یک بار بیش از. بدترین سناریو این است که شما در پیدا کردن شما در حال حاضر آماده را به نقطه و جلوگیری از کلاهبرداری های رایج.


یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de