سه سال پس از اصلی neckband-سبک صفحه جوانه, گوگل سرانجام منتشر شد درست-بی سیم جانشینان آنها اعلام کرد در ماه اکتبر. بند ناف-رایگان earbuds در دسترس هستند برای خرید در گوگل فروشگاه آنلاین برای $179 کامل با شارژ بی سیم مورد.

به عنوان ما شناخته شده برای برخی از زمان در حال حاضر این صفحه جوانه ارائه یک طراحی منحصر به فرد و قوی مجموعه ای از ویژگی های را در ثروت از رقابت های صوتی بی سیم در بازار است. جوانه های طراحی شده با فضایی خالی برای جلوگیری از مسدود شدن احساس است که آفت بسیاری از مدل های مشابه و ارائه یک حس راحتی و آگاهی است. بر اساس تجربه من آنها در واقع بسیار راحت است. همانطور که برای صدا و گوگل می گوید: جدید صفحه جوانه به رخ کشیدن سفارشی 12mm سخنران درایور های صوتی با کیفیت بالا در سراسر باس و سه برابر کردن برد. این بسته نیست فعال لغو سر و صدا اما نرم افزار هوشمند سازگار صدا با توجه به محیط اطراف خود را به طوری که حجم باید همیشه احساس راحت است. به طور مشابه, beam-forming میکروفن راه اندازی است گفت: برای جبران سر و صدای پس زمینه و ارائه تماس روشن با کیفیت نیز هست.

البته گوگل محصول از earbuds نیز عمیقا یکپارچه شده با گوگل دستیار هم با دستیار مجازی آماده برای گوش دادن هر زمان که شما با نگه داشتن انگشت خود را بر روی earbud, دستگاه مخابره ترانزیستوری ، کنترل های لمسی نیز در پاسخ به شیپور خاموشی و ابجو بد و کم مایه برای رسانه ها و حجم و تماس کنترل و همچنین اطلاع رسانی مدیریت. این صفحه اصلی جوانه بودند اولین پک گوگل ترجمه در زمان واقعی توانایی ها و امکانات جدید مجهز به انجام همان.

این صفحه جوانه های ساخته شده برای جفت یکپارچه با صفحه گوشی با سریع جفت و یا راه طبیعی برای هر گونه سازگار با دستگاه بلوتوث. آنها را پنج ساعت از زمان پخش, تمدید تا 24 ساعت یا بیشتر با شارژ مورد. مورد اتهام از طریق USB-C و یا بی سیم.

قیمت $179 این صفحه جوانه تضعیف قابل مقایسه AirPods مدل و ممکن است به طور جدی به چالش اپل سهم بازار به عنوان یک مدعی قوی برای کسی که خارج از اپل دیواره باغ. با توجه به فراوان نشت شایعات و رسمی خیلی چیزهای دیده ایم جوانه ها چیزی جز تعجب, اما آن را هیجان انگیز راه اندازی با این وجود. آنها در دسترس از گوگل فروشگاه وب امروز به وضوح سفید با تقریبا سیاه و سفید کاملا نعناع و آه تا نارنجی آینده و همچنین در دسترس بودن بسیاری از شخص ثالث و خرده فروشان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im