• گوگل منتشر تجربی جدید ابزار این هفته به نام Sodar که به کاربران امکان می دهد تجسم اجتماعی فاصله دستورالعمل با قرار دادن 2 متر شعاع واقعیت افزوده حلقه اطراف خود را دارند.
  • به منظور استفاده از Sodar شما نیاز به بازدید از یک وب سایت در کروم از دستگاه آندروید است.
  • هنگامی که شما توافق کردند که به همه اجازه دهید Sodar از شما خواهد خواست به نقطه دوربین دستگاه خود را در زمین خواهد شد و ایجاد یک آر حلقه در اطراف شما است که شما به دنبال هر کجا که شما بروید.

کارشناسان بهداشت و درمان هستند و دولت امیدوار است که امن و واکسن موثر برای رمان coronavirus آماده خواهد شد به innoculate توده ها در ماه های آینده, اما در عین حال آن را تا به همه ما به نگه داشتن خود را امن به عنوان بهترین ما می توانیم. یکی از راه های بسیاری است که ما می توانیم خودمان را با زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل از CDC که عبارتند از: اجتناب از جمع آوری در گروه و اقامت حداقل شش فوت از یکدیگر است.

دور ماندن از اجتماعات بزرگ است که نسبتا آسان برای به انجام رساندن اما زندگی در شهر نیویورک می توانم به شما اطمینان دهم که نگه داشتن شش پا از فاصله بین خودم و هر کس دیگری است که عملا غیر ممکن است از لحظه ای که قدم در خارج از آپارتمان من. آن را نیز سخت به قاضی دقیقا تا چه حد شش پا واقعا همین دلیل است که من خیلی شیفته سعی کنید از یک ابزار با نام تجاری جدید از گوگل است که با استفاده از واقعیت تقویت به شما کمک کند تجسم است که فاصله در تمام زمانها.

خال خال توسط Android Police اوایل امروز Sodar تجربی برنامه وب است که باعث ایجاد دو متر (در حدود 6.6 فوت) شعاع AR حلقه در اطراف شما است که شما می توانید بر روی صفحه نمایش گوشی خود را با استفاده از دوربین خود را. به منظور سعی کنید آن را همه شما نیاز به انجام بازدید sodar.withgoogle.com بر روی دستگاه های آندروید (Sodar نیست سازگار با سیستم عامل iOS حداقل هنوز رتبهدهی نشده است) و اعطای این سایت اجازه استفاده از دوربین دستگاه شما و وارد آر.

هنگامی که شما بدست طریق تمام دهید شما نیاز به پیدا کردن زمین” با اشاره دوربین خود را به پایین که در آن نقطه Sodar ایجاد خواهد شد حلقه در اطراف شما. شما سپس می توانید شروع به راه رفتن در اطراف با صفحه ای باز خواهد شد و شما قادر به بگویید که دقیقا زمانی که کسی در حال نزدیک شدن به آینده عرض دو متر از شما.

به عنوان یک قاعده کلی اگر شما در حال گرفتن این بیماری همه گیر به طور جدی و شما فکر می کنید کسی بیش از حد نزدیک به شما هستند ، شما نمی نیاز به یک وب سایت به شما بگویم که. اما اگر شما یک دستگاه اندیشه و شما فکر می کنم ممکن است آن را مفید به تجسم فاصله شما نیاز به نگه داشتن میان خود و دیگران شما ممکن است به عنوان به خوبی به Sodar امتحان کنید. رایگان است و آن را به شما می دهد بهانه ای برای خارج شدن از خانه برای حداقل چند دقیقه.


یک نفر از شاخه های عکاسی از خود در حالی که حفظ امن تجمعات در داخل اجتماعی جدید فاصله محافل در دولورس پارک در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, منبع تصویر: JOHN G MABANGLO/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de