گوگل یکپارچه تمام برنامه های پیام رسانی تحت یک رهبری

خوب گوگل شده است به خصوص منطبق با آن برنامه های پیام رسانی و خدمات است. در حال حاضر فن آوری های غول پیکر دارای چندین چت/برنامه های پیام رسانی مانند گوگل, پیام, گوگل, دیدار, گوگل چت و اواز یا موسیقی دو نفری. در حال حاضر, The Verge گزارش می دهد که فن آوری های غول پیکر در حال کار به سمت ساخت تمام برنامه های خود را کمی منسجم تر. گوگل تصمیم گرفته است را به تمام برنامه های پیام رسانی تحت یک رهبری است.این مهم است به یاد داشته باشید که ما در حال صحبت کردن در مورد وحدت تمام این برنامه های مختلف در یک, گوگل, پیام, برنامه, حداقل نه در حال حاضر. اما گوگل منصوب شد خاویر Soltero, VP و GM G Suite (گوگل و کار مرتبط با مجموعه همکاری) به عنوان رئیس جدید تیم یکپارچه.

Soltero تایید کرد که در حال حاضر وجود دارد هیچ برنامه فوری و یکپارچه سازی تمام برنامه های چت به یکی از, در حالی که به تاکید است که این برنامه ها مهم به مردم خواهد بود و غیر مسئولانه را به هر گونه ناگهانی تصمیم گیری.

“مسئله این است که مردم تمایل دارند که توانایی خود را برای دیدن در سراسر [این برنامه] و خود را به عنوان یک اواز یا موسیقی دو کاربر و یک دیدار با کاربر و یک جیمیل کاربر و غیره” Soltero اعلام کرد. او افزود که آوردن برنامه های با هم تحت یک مدیریت می تواند کمک به کاربران زندگی آسان تر است.

Hiroshi Lockheimer گوگل ارشد VP Android, Chrome, Chrome OS و Play اظهار داشت که او اذعان این واقعیت است که برخی از سردرگمی شد و در حال حاضر بر اساس تاریخچه Google اطراف آن محصولات ارتباطی اما در حال حاضر این شرکت گزارش شده است که به دنبال به جلو با یک مقدار منسجم چشم انداز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>